PDA

View Full Version : موضوع پروژه کاردانی

suraty
دوشنبه 12 تیر 1391, 22:24 عصر
سلام. میخاستم پیشنهادتون برای یک موضوع نسبتا خوب پروژه مقطع کاردانی بدونم. تو سایت جستجو کردم و نتایج بد نبود ولی می خواستم شرایطم رو ذکر کنم و موضوع بخوام.
استادای دانشگاه ما یک مقداری سخت گیر هستند. یکی از استادامون با پروژه تحقیقاتی خیلی موافقه ولی بقیه مخالفند. یکی شون بیشتر با سایت سر و کار داره. ولی یکی دیگه معتقده که کار با بانک رو باید کنار گذاشت و کارهایی انجام داد که بیشتر پردازشی هستند. مثلا ریاضیاتی. ولی وقتش خیلی پره. حس می کنم که نمی تونه اون جور که باید وقت بذاره.
خودم به موضوعات برنامه نویسی علاقه دارم. تحقیقاتی هم دوست دارم.

maktoom
سه شنبه 13 تیر 1391, 05:43 صبح
سلام
بستگی داره برای آیندت چه نقشه ای کشیدی.
اگه می خوای ادامه تحصیل بدی یه موضوع تحقیقاتی چالشی مثل پردازش ابری یا پردازش موازی، پردازش تصویر، مباحث مختلف توی شبکه هاو... می تونه باعث بشه روند تحصیلت موفقیت آمیز طی بشه.
از چیزی نترس. بالاخره شما هم می تونی. ضمن اینکه می تونه پایه ای باشه واسه پروژت که با یه تیر دو نشون زدی. اگه تر و فرز هم باشی ممکنه بتونی یه مقاله خوب هم از توش بیاری بیرون.
اگه کار چیزیه که دنبالش هستی، یه کارورزی تویه شرکتی که زمینه مورد علاقت باشه پیدا کن برو کار یاد بگیر. کار دو جنبست: یکی خود فنشه که میشه تو خونه هم یادش گرفت. اما جنبه توی بازار بودن، از احوال مشتری با خبر بودن و... اینا رو نمیشه تو خونه یاد گرفت. باید پاشی بری تو بازار کار یاد بگیری هیچی هم مثل کارآموزی که مسئول هیچ چی نیستی بهتر نیس. البته اگه جدی بگیریش. یعنی کارمندی بری بیای بفهمی چی به چیه.