PDA

View Full Version : پشنهاد و کمک ذهنی برای نوشتن برنامه

Farhad_r3
سه شنبه 27 تیر 1391, 20:27 عصر
دوستان من دنبال یک ایده واسه برنامه نویسی میگردم، هرچی فکر میکنم ایده خوبی به نظرم نمیرسه
ایده‌ای که واسه نوشتن برنامه و یا سیستم توی ذهنم میاد یا قبلا نمونش نوشته شده و یا زیاد دلچسب نیست
دنبال یک ایده میگردم که جاش توی ایران خالی باشه و کاربرای ایرانی بهش نیاز داشته باشن
بچه‌ها ممنون میشم کمکم کنید.

اینم نمونه کار قبلی من:
http://learnpc.ir/bashgahyar/

desatir7316
سه شنبه 27 تیر 1391, 20:36 عصر
ایده‌ای که واسه نوشتن برنامه و یا سیستم توی ذهنم میاد یا قبلا نمونش نوشته شده و یا زیاد دلچسب نیست
دنبال یک ایده میگردم که جاش توی ایران خالی باشه و کاربرای ایرانی بهش نیاز داشته باشن

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
کاری دیگه نداری
میدونی توی چندین میلیون ایده ای که توی دنیا به ذهن مردم می رسه فقط 6تاشون عملی میشه
به نظر من این بد نیست که دنبال ایده خوبی هستی ولی خیلی وسواس به خرج نده سعی کن روی کیفیت کارت کار کنی
امیدوارم که موفق باشی

khanlo.javid
سه شنبه 27 تیر 1391, 21:05 عصر
دوست عزیز اینجا کسی ایده خودشو حراج نمیکنه. اصلا خودمو مثال میزنم اگه یه ایده خوب و جذاب به ذهنم برسه مطمئن باش هر چی سریعتر شروع میکنم به طراحی عملی ایده و حاظر نمیشم ایدمو با هیچ چی عوض کنم. چون ارزش به ثبت رسیدن ایده به اسم خودم واسم با ارزش تر از مادیاته.

موفق باشید دوست عزیز.

Farhad_r3
سه شنبه 27 تیر 1391, 21:17 عصر
دوست عزیز اینجا کسی ایده خودشو حراج نمیکنه. اصلا خودمو مثال میزنم اگه یه ایده خوب و جذاب به ذهنم برسه مطمئن باش هر چی سریعتر شروع میکنم به طراحی عملی ایده و حاظر نمیشم ایدمو با هیچ چی عوض کنم. چون ارزش به ثبت رسیدن ایده به اسم خودم واسم با ارزش تر از مادیاته.

موفق باشید دوست عزیز.

حرفت رو قبول دارم، اما شاید کسی باشه که وقتش رو نداشته باشه یا نتونه انجامش بده، من تیر خودم را باید بزنم شاید یک اتفاق خوب بیوفته :)

بهزاد علی محمدزاده
سه شنبه 27 تیر 1391, 21:23 عصر
سلام . کتاب 101 روش بازاریابی در اینترنت رو پیشنهاد می کنم بگیر و بخون . ایده های خوبی بهت میده .