PDA

View Full Version : نرم افزار معرفی آثار روح الله خالقی – تحت اندروید

مهران رسا
شنبه 31 تیر 1391, 13:06 عصر
شادروان روح الله خالقی یکی از موسیقی دانان تاثیرگذار ایرانی، رهبر ارکستر، سازنده آهنگ های ماندگاری مانند : ای ایران، می ناب، آذربایجان، و بنیانگذار هنرستان موسیقی ملی است. از یک طرف با توجه به علاقه ای که به استاد خالقی و آثار گرانقدرشان داشتم و از طرفی برای کسب تجربه در زمینه برنامه نویسی اندروید، تصمیم گرفتم نرم افزاری برای معرفی آثار ایشان تهیه کنم. این نرم افزار شامل بیوگرافی کامل، گالری تصاویر و بررسی اجمال برخی از مهم ترین آثار شادروان خالقی است. در قسمت آثار علاوه بر توضیحات ارائه شده، می توانید قسمتی از اثر را به صورت آفلاین و با کیفیت مطلوب گوش کنید و یا در صورت تمایل از طریق لینک موجود در توضیحات، نسخه اصلی اثر را از طریق اینترنت دریافت نمایید.

برای دریافت نرم افزار به لینک زیر مراجعه کنید :
http://m8spy.com/?p=1321

abbasalim
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 17:17 عصر
ممنون میشه بگین با چه نرم افزاری ساختیش؟
تو بازار همه کو بود :D

مهران رسا
جمعه 06 مرداد 1391, 13:21 عصر
این نرم افزار به کمک محیط توسعه Eclips و sdk نسخه 2.2 طراحی شده.

hesamy2004
سه شنبه 10 مرداد 1391, 03:44 صبح
خیلی با برنامت حال کردم. کار قشنگی بود و انشالله در برنامه های بعدی از این هم بهتر بشه.

فقط جسارتا یه مشکل داشت که درصورت امکان در نسخه های بعد حلش کنی بهتره و آن اینکه وقتی وقتی اثر پخش میشه برای قطع آن باید مجدداً بر روی دکمه پخش کلیک کرد. اگر کاربر در حین پخش از برنامه خارج بشه آهنگ همچنان در حال پخشه. فکر کن چقدر کاربران ممکنه عذاب بکشن از اینکه ندونن چطور باید آهنگ رو قطع کنند. حتی ممکنه زمانیکه آهنگ در حال پخشه گوشی زنگ بخوره و از برنامه خارج شه، همچنان آهنگ در حال پخشه و کاربر نمیدونه چطور قبل از جواب مکالمه برگرده و پخش آهنگ را قطع کند.

پیشنهاد میکنم به این نکات در نسخه بعد پرداخته بشه که کیفیت کار بالاتر رود.

ببخشید من را و امیدوارم باز هم از این برنامه های مفید تولید نمایید.

مهران رسا
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 19:01 عصر
بله حق با شماست. بعد از خروج همچنان موزیک پخش میشه اما بنده قصد داشتم تا جای ممکن اپلیکیشن به نحوی ساخته بشه که به هیچگونه دسترسی در زمان نصب احتیاج نباشه و مواردی که شما ذکر کردید به یکسری Permission احتیاج داره. لذا گزینه ی "خروج" رو اضافه کردم که ضمن بستن Activity ، پلیر رو هم قطع میکنه. اما خب الآن نظرم عوض شده. بهتر میبود این موارد رو در نظر میگرفتم. به هر حال از توجهتون ممنونم :)