PDA

View Full Version : سوال: فرستادن اطلاعات از دیتا بیس در محیط Report Viewer

h.rezaee
دوشنبه 02 مرداد 1391, 22:39 عصر
سلام بر دوستان و اساتید محترم. انشاا... نماز و روزه همه شما مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گرفته باشه. دوستان می خواستم از شما یک راهنمایی بگیرم. ببینیدبنده یک فرم جستجو درست کردم که اطلاعات رو بر اساس مورد جستجو پیدا میکنه ، اطلاعاتی که برای ما بر می گردونه نام، متن ، عکس، فیلم . حالا من می خوام این نام و عکس و فیلم رو داخل محیطی شبیه به Report Viewer نشون بدم تا کاربر هم امکان چاپ داشته باشه و هم ذخیره کردن. بعد فیلم هم در همون صفحه کنار همین محیط نشون داده میشه.
حالا بنده فیلم رو میارم منتها نمی دونم چه جوری این محیط رو در Report Viewer درست کنم که اول نام بعد عکس بیاد بعد متن مورد نظر.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. عکس رو هم زمینه میکنم تا درکش بهتر بشه.

h.rezaee
سه شنبه 03 مرداد 1391, 10:39 صبح
سلام دوباره به دوستان و اساتید محترم. طبق یکی از آموزش هایی که در همین سایت گذاشته شده بود، بخش هایی از اون رو درست کردم. الان مشکل من اینه که چه جوری اون تکس باکس و پیکچرباکس که در قسمت report1.rdlc ]design] قرار گرفته شده را به دیتا بیس وصل کنم.

h.rezaee
سه شنبه 03 مرداد 1391, 11:48 صبح
دوستان عزیز همون طوری که گفتم بنده تا به این قسمت رفتم منتها اینجا نمی دونم چه کدی بزنم که بتونه مقادیر تکس باکس و پیکچر باکس رو از دیتا بیس بخونه.عکس رو زمیمه می کنم ممنون میشم یه راهنمایی کنید.