PDA

View Full Version : عدم اجرای برنامه نوشته شده با .net 4

andaron
سه شنبه 03 مرداد 1391, 15:01 عصر
سلام دوستان
من یه پروژه با c# نوشتم که با .net 4 کار می کنه حالا که ستاپ نرم افزار رو ساختم براحتی روو ویندوز 7 نصب میشه و کار می کته و لی مشکلی که دارم اینه که همین پروژه رو وقتی رو ویندوز xp sp3 نصب کی کنم ارور می ده باید بروی دات نت 3.5 رو دانلود کنی که وقتی وقتی کاید دانلود می زنی فایل 200 مگابایتی رو دانلود می کنه و نصب میشه
اینم بگم وقتی وقتی سناپ می سازم همه فایل های مورد نیاز رو داخل ستاپ می زارم مانند دات نت یا sql experes و کریستال ریپورت و قتی رو ویندوز 7 نصب کینم به راحتی نضون میده که داره دات نت داره نصب میشه

حالا به نظر شما ایراد چی می تونه باشه

andaron
سه شنبه 03 مرداد 1391, 19:10 عصر
یعنی هیچ کدوم این مشکل رو ندارید

ali_habibi1384
سه شنبه 03 مرداد 1391, 23:30 عصر
وقتي شما دات نت 4 رو نصب كردي يعني همه رو داري نصب ميكني.ممكنه مشكل شما نبودويندوز اينستالر مناسب براي نصب دات نت 4 باشه.احتمالا sp3 شما قديمي شده باشه.

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 01:02 صبح
سلام دوستان
من یه پروژه با C#‎ نوشتم که با .net 4 کار می کنه حالا که ستاپ نرم افزار رو ساختم براحتی روو ویندوز 7 نصب میشه و کار می کته و لی مشکلی که دارم اینه که همین پروژه رو وقتی رو ویندوز xp sp3 نصب کی کنم ارور می ده باید بروی دات نت 3.5 رو دانلود کنی که وقتی وقتی کاید دانلود می زنی فایل 200 مگابایتی رو دانلود می کنه و نصب میشه
اینم بگم وقتی وقتی سناپ می سازم همه فایل های مورد نیاز رو داخل ستاپ می زارم مانند دات نت یا sql experes و کریستال ریپورت و قتی رو ویندوز 7 نصب کینم به راحتی نضون میده که داره دات نت داره نصب میشه

حالا به نظر شما ایراد چی می تونه باشه

زمان ایجاد پروژه ستاپ Target Framewrok رو 3.5 گذاشتید ( تبدیلش کنید به 4)

وقتی شما دات نت 4 رو نصب میکنید ورژنهای پایینتر دات نت رو نصب نمیکنه،حالا چون ویندوز سون خودش دات نت 3.5 رو نصب شده داره پس ستاپ شما خطا نمیده ولی XP چون 3.5 رو نداره خطا میده.

موفق باشید.