PDA

View Full Version : مبتدی: لود نشدن سایت روی مرورگر خودم

salibsatan
شنبه 07 مرداد 1391, 19:16 عصر
سلام دوستان.شاید سوال خیلی مبتدی باشه ولی هرچی گشتم تو سایت جوابشو پیدا نکردم.من یه Asp.net Mvc 2 web App می سازم.توی view دوبار روی home کلیک می کنم.f5 میزنم.مرورگر که باز میشه، پیغام مزخرف the page cannot be diplayed میاد.Iss هم روشن کردم فایده نداشت.ویندوز 7.ویژوال استودیو 2010.می دونم سادست ولی لطفا جواب بدین.با تشکر

NIK
شنبه 21 مرداد 1391, 15:18 عصر
وقتی توسط vs 2010 اجرا میگیرید، نیازی نیست iis رو فعال کنید. کنترلر برای view مورد نظر ساختید؟

مهران موسوی
پنج شنبه 26 مرداد 1391, 21:33 عصر
دوست عزیز سوالت همچین مبتدی هم نیست و ربطی به ویژال استدیو نداره مشکلت . راه حل مشکلت رو واست مینوسیم به عشق اینکه بری دنبال MVC و از دنیای شیرین این تکنلوژی قدرتمند لذت ببری :چشمک:

دو تا راه داری :

اول : توی Browser عبارت localhost رو پاک کنی و به جاش از 127.0.0.1 استفاده کنی . عملا جفتشون یکی هست ولی با اینکار مشکلت حل میشه یه این دلیل که فایل hosts موجود در مسیر زیر دستکاری شده و همین باعث عدم مطابقت عبارت localhost و 127.0.0.1 شده ...

C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

دوم : تشریف ببرید به مسیر بالا و فایل رو با یک ویراستار متنی باز کنید . عبارت زیر رو پیدا کنید در صورت وجود و حذف کنید .

::1 localhost

بعد هم میرید و عبارت زیر رو هم پیدا میکنید و علامت شارپ (#) رو از اولش حذف کرده و فایل رو سیو میکنید. و از کار کردن با تکنلوژی MVC لذت میبرید ....

# 127.0.0.1 localhost

موفق باشید...

amirashna
شنبه 04 شهریور 1391, 01:39 صبح
سلام

شما نمی تونید یک پروژه رو با ویو آغاز کنید! یک پروژه حتما با یک تابع یک کنترلر شروع می شه.
که این رو هم می تونید توی فایل global.asax تنظیم کنید. (در قمست معرفی روتر ها ، مقادیر پیش فرض رو عوض کنید )

وقتی شما از اف5 استفاده می کنید ، نیازی به ای ای اس ندارید...! توجه کنید که ویژوال استدیو خودش یه سرور مجازی می سازه به این صورت localhost:xxxx که این xxxx ها یه پرت رندم هستش و هر بار هم ممکنه تغییر کنه.

اگر شما دوست داربد پروژتون رو با ای ای اس اجرا کنید ، خیلی فرق می کنه و باید آموزش خودش رو یاد بگیرید.
یاحق (http://www.marjani.net)