PDA

View Full Version : سوال: بانک لغات دیکشنری (فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی)

JaVa
یک شنبه 08 مرداد 1391, 18:16 عصر
با سلام و خسته نباشید...

دوستان من بعد از یه سرچی که در مورد پیدا کردن یه بانک از واژه های فارسی به انگلیسی و بلعکس کردم این رو پیدا کردم :(تصویر از notePad)

90441

حالا سئوالی که داشتم این بود که چطور باید این وارد بانک اس کیو ال کرد ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟

اگه خودتون یه بانک اس کیو ال که لغات دیکشنری هست رو معرفی کنید یا آپ کنید رو در اختیارم قرار بدید ممنون می شم.

با تشکر.*

alimanam
یک شنبه 08 مرداد 1391, 18:50 عصر
با سلام

خودتون که دیتابیس ( حالا حتی اگه به صورت یه فایل متنی ساده هم باشه ) دارین به راحتی میتونین به دیگر دیتابیس ها تبدیلش کنین فقط چند خط کد ساده است . لطفاً دقت کنین که باید اطلاعات رو از اون فایل متنی استخراج کنین و بعد در دیتابیس جدید Insert کنین .

موفق باشید./

JaVa
یک شنبه 08 مرداد 1391, 21:13 عصر
با سلام

خودتون که دیتابیس ( حالا حتی اگه به صورت یه فایل متنی ساده هم باشه ) دارین به راحتی میتونین به دیگر دیتابیس ها تبدیلش کنین فقط چند خط کد ساده است . لطفاً دقت کنین که باید اطلاعات رو از اون فایل متنی استخراج کنین و بعد در دیتابیس جدید Insert کنین .

موفق باشید./

علی آقا ممنون درست شد.

devil_v9
یک شنبه 08 مرداد 1391, 21:14 عصر
سلام يك بانك دارم انگليسي به فارسي اكسس . اگه خولستي بگو آپ كنم.يا فايل تكست رو بزار تا برنامه تبديل به اس كيو ال رو واست بنويسم.

alimanam
یک شنبه 08 مرداد 1391, 21:20 عصر
با سلامی دوباره

يا فايل تكست رو بزار تا برنامه تبديل به اس كيو ال رو واست بنويسم.

اگر هدف فقط تبدیل صرف هستش نیازی به نوشتن برنامه نیست برنامه های زیادی هستن که میتونین اینکار رو به راحتی باهاشون انجام بدین ولی اگه میخواین به عنوان یک تجربه انجامش بدین نوشتنش خالی از لطف نیست فقط به عنوان یک پیشنهاد عرض میکنم که برنامه رو جوری بنویسین که با تردینگ همخونی داشته باشه تا کار وقت گیر تبدیل همراه با پروگرس باشه و همچنین برنامه رو جوری برنامه نویسی کنین که اون کاراکتر جداکننده رکوردها به انتخاب کاربر باشه مثلاً در تصویری که در پست شماره 1 هست کاراکتر جدا کننده " :: " هستش .

موفق باشید./

JaVa
یک شنبه 08 مرداد 1391, 21:21 عصر
يك بانك دارم انگليسي به فارسي اكسس . اگه خولستي بگو آپ كنم.

خوشحال میشم بذاریش تا هم من استفاده کنم هم اعضای سایت استفاده کنند.*

با تشکر.*

JaVa
یک شنبه 08 مرداد 1391, 21:48 عصر
این Threading هم عجب جونوریه :قهقهه::گیج:

JaVa
دوشنبه 09 مرداد 1391, 17:14 عصر
آقای علی با عرض پوزش من بانک مورد نظر رو تبدیل کردم و اینجا هم می تونید استفاده کنید :
http://barnamenevis.org/showthread.php?353757-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%84%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%B1%DB%8C-(%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%84%D8%B9%DA%A9%D8%B3)

فقط یه چند تا سئوال داشتم که می خواستم ازتون بپرسم

همراه با پروگرس باشه

چطور باید همراه با پروگرس عملیش کرد البته نه اینکه پروگرس فقط از 0 تا 100 بلکه با insert شدن داده ها تغییر کنه (راهنمایی کنید:)

alimanam
دوشنبه 09 مرداد 1391, 17:47 عصر
با سلام

ظاهراً به نسخه 2008 اس کیوال تبدیل کردین و متاسفانه من این نسخه رو نصب ندارم که بتونم با دیتابیس کار کنم . لطفاً یا دیتابیس رو به صورت Script بزارین که حجمش کم باشه یا تبدیل به نسخه 2005 کنین .

موفق باشید./

alimanam
سه شنبه 10 مرداد 1391, 14:25 عصر
با سلام

چطور باید همراه با پروگرس عملیش کرد البته نه اینکه پروگرس فقط از 0 تا 100 بلکه با insert شدن داده ها تغییر کنه (راهنمایی کنید:)

سورسی که براتون نوشتم جواب سوالتون هستش به سلیغه خودتون میتونین توسعه اش بدین .

http://up.vbiran.ir/images/qcjn3z2k8a8psgxuymy.png

موفق باشید./