PDA

View Full Version : radio buttonوlast activity

faafaa
سه شنبه 10 مرداد 1391, 16:05 عصر
سلام

برای اینکه در کداگنایتر بتوانیم اطلاعات رادیو باتن را در بانک ذخیره کنیم و سپس در صفحه ویو نمایش دهیم به چه صورت است؟برای کمبو باکس هم همین طور؟البته بیشتر با نمایش در ویو مشکل داریم؟

مرد
<label>
<input name="gender" type="radio" value="1" "<?php چه دستور باید زد?>" />
زن
<input name="gender" type="radio" value="2" <?php چه دستور باید زد?> />

طرز استفاده از last activity در sessionبه چه صورت است؟

pesarkhobeee
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 12:10 عصر
دوست عزیز سوال شما بیشتر از اینکه به کداگنایتر مربوط باشه مربوط به دید برنامه نویسی وب و php هست.
مثلا یکی از راه حل هاش میتونه این باشه که در value به جای عدد از varchar یا enume استفاده کنید! به این معنی که در دیتابیس دقیقا کلمه مرد و زن ذخیره بشه. در این صورت تو نمایش هم کار خاصی لازم نیست.
در مورد طرز استفاده کلاس مورد سوال هم در لینکی که قبلا در پست مربوطه بهتون داده بودم توضیحات کامله، اگه میخواهید تبدیل به برنامه نویس واقعی شین باید یاد بگیرین از سر چشمه استفاده کنید.
موفق باشین

golroze
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 13:49 عصر
ما الان در پروژه مان به شدت نیاز به کمک داریم نمی دانیم که باید چه کار کنیم هیچ کس هم حاضرنیست دراین زمینه ما را یاری کند به نظرشما ما باید چه کارکنیم ؟وحتی دیگرامکان تغییرپروژه هم نیست شما pesarkhobeeمی توانید آدرسی ازخودبدهید تامابرای پرسیدن سوالاتمان مزاحمتان شویم واگر نیازبه هزینه بود بهتان می دهیم خواهش می کنم مارادرزمینه کدایگنایتریاری کنید.

pesarkhobeee
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 17:17 عصر
حقیقتا علت اینکه بیس پروژتون رو بر روی codeigniter قرار دادینو درک نمیکنم! اما بهر حال کاریه که شده و شما یا باید راهی که همه ی ما رفتیمو برید، به این معنی که از سایت اصلی استفاده کنید و با اموزش هاش قدم به قدم رشد کنید، یا باید یک مربی پیدا کنید که بهتون درس بده.
گر چه من طراحی وب تدریس میکنم اما این کارو فقط در شهر خودمون یعنی زنجان انجام میدم که مسلما به درد شما نمیخوره.
بنا بر این تنها براتون میتونم آروزی موفقیت در پیدا کردن راه حل مشکلتون بکنم