PDA

View Full Version : سوال: تبدیل بانک sql enterprice بهSQLEXPRESS

h.rezaee
جمعه 13 مرداد 1391, 09:12 صبح
سلام. دوستان بنده از sql enterprice استفاده کردم و همه اطلاعاتم رو داخل این ریختم حالا برای ساخت فایل exe باید اون رو به sql express تبدیلش کنم ؟ می خواستم ببینم آیا راهی هست برای تبدیل ؟

nilmil_nil
جمعه 13 مرداد 1391, 09:35 صبح
اگه بخوای به Express تبدیل کنی باید ConnectionString رو هم تغییر بدی
یه راهش که من معمولا برای دیتابیس های کوجیک استفاده میکنم اینه که
از تک تک جدول ها کد های SQL ساخت جدول رو کپی میکنم و تو خود برنامه اونها رو اجرا میکنم و جدولم ساخته میشه

h.rezaee
جمعه 13 مرداد 1391, 09:39 صبح
اگه بخوای به Express تبدیل کنی باید ConnectionString رو هم تغییر بدی
یه راهش که من معمولا برای دیتابیس های کوجیک استفاده میکنم اینه که
از تک تک جدول ها کد های SQL ساخت جدول رو کپی میکنم و تو خود برنامه اونها رو اجرا میکنم و جدولم ساخته میشه

دوست عزیز بنده تو اس کیو ال سرور یک کانکشن جدید با نام .\SQLEXPRESS ایجاد کردم بعد هم این خط دستوری رو گذاشتم منتها خطا میده .

Data Source=.\SQLEXPRESS;Initial Catalog=epnotronsoft;Integrated Security=True

nilmil_nil
جمعه 13 مرداد 1391, 10:03 صبح
کانکشن استرینگ مربوظ به SQL Express اینجوریه

string strCon = @"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\DataBeh.MDF;Integrated Security=True;User Instance=true";

h.rezaee
جمعه 13 مرداد 1391, 10:14 صبح
کانکشن استرینگ مربوظ به SQL Express اینجوریه

string strCon = @"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\DataBeh.MDF;Integrated Security=True;User Instance=true";

دوست عزیز خیلی ممنون. الان دیگه اون خطا ها نیست ولی الان وقتی که برنامه رو اجرا میکنم این خطا رو میده.

sirvan-me
جمعه 13 مرداد 1391, 11:16 صبح
برای منم این مشکل پیش اومد .... دیتابیست رو تو شاخه ی اصلی برنامت بزار ... مناین قسمت رو از Conection String حذف کردم درست شد :

User Instance=true

h.rezaee
جمعه 13 مرداد 1391, 11:32 صبح
دوست عزیز خیلی ممنون. الان دیگه اون خطا ها نیست ولی الان وقتی که برنامه رو اجرا میکنم این خطا رو میده.

دوستان وقتی اس کیو ال رو استپ میکنم این خطا پیدا میشه!!!!!

Mahmoud.Afrad
جمعه 13 مرداد 1391, 19:44 عصر
دوستان وقتی اس کیو ال رو استپ میکنم این خطا پیدا میشه!!!!!
یعنی انتظار داری با stop شدن سرویس اسکیوال به دیتابیس کانکت بشی!!!!!!!!!