PDA

View Full Version : اضافه کردن یک برنامه به برنامه یدیگر

m.khani_121
جمعه 13 مرداد 1391, 21:20 عصر
سلام دوستان . فرض کنید من یه برنامه ی حسابداری نوشتم . از قبل یه برنامه دفترچه تلفن نوشتم . حالا بخوام اینا به برنامم اضافه کنم چیکا کنم ؟؟ یعنی میخوام مثل فرم تو برنامه اصلی باشه . یا یه button بزارم که exe دفترچه تلفن را باز کنه .

ma.rad
جمعه 13 مرداد 1391, 21:27 عصر
کد: فایل برنامه کنار برنامتون کپی کنید
System.Diagnostics.Process.Start("proram name");
یا
System.Diagnostics.Process.Start(Application.Start upPath + "program name");

m.khani_121
شنبه 14 مرداد 1391, 10:20 صبح
ممنوندوست عزیز . این برنامه دفترچه تلفن user , pass داره ! من چه جوری میتونم تو همون Button که براش میزارم user,pass خودش وارد بشه و ok بشه بره ؟؟

damanpak
دوشنبه 27 شهریور 1391, 23:27 عصر
ممنوندوست عزیز . این برنامه دفترچه تلفن user , pass داره ! من چه جوری میتونم تو همون Button که براش میزارم user,pass خودش وارد بشه و ok بشه بره ؟؟

دوست گلم شما گفته بودی که یه برنامه حسابداری نوشتی و قبل از اون هم یه دفترچه تلفن نوشتی
خب به نظر من بهترین راه اینه که بری توی سورس نرم افزار حسابداریت و فرم مربوط به دفترچه تلفن رو به اون اضافه کنی و همچنین جدولش رو به دیتابیس برنامه حسابداریت کپی کن

ali_habibi1384
سه شنبه 28 شهریور 1391, 08:53 صبح
اگر سورسشو داري كه يوزر پسش رو بردار بذار همون اول بياد توي برنامه ات . البته اينجوري امنيت برنامه پايين مياد چون كاربري اگر زرنگ باشه بره مستقيم فايل اجرايي برنامه رو اجرا كنه قطعا بدون دانستن رمز همه اطلاعات رو خواهد ديد. حالا شما ميتوني سورس پروژه رو به اين سورس اضافه كني و يا اينكه هر بار از كاربر رمز بپرسي. ويا ميتوني كلا سرعت رو فداي امنيت كني.:چشمک: