PDA

View Full Version : سوال: چگونه مي توان در برنامه ام به مشتريان مورد نظرم sms بدهم ؟ به صورت كلي چه سخت افزار ، مخابراتي و ...

dab_hrd
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 10:54 صبح
با سلام
من داراي يك نرم افزار حسابداري مي باشم و مي خواهم به مشتريان برنامه هنگام دريافت و پرداخت sms ارسال شود من مي خواهم به طور كلي به چه موردم و يا سخت افزار و يا كامپونت نرم افزاري و يا مثلا" فضاي اينترنت نياز دارم و يا غيره
لطفا" من را راهنمايي بفرماييد
با تشكر

ali_habibi1384
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 11:01 صبح
اينترنتي بايد پنل اس ام اس داشته باشي.
بدون اون با يه دستگاه GSM Modem و يه كامپوننتKylixSMS كارت راه ميفته.
البته بدون kylix هم ميشه فقط سخت تره و با موبايل هم ميشه.

dab_hrd
چهارشنبه 18 مرداد 1391, 13:59 عصر
ضمن تشكر
مي شود در مورد دستگاه GSM Modem و يه كامپوننتKylixSMS بيشتر توضيح بدهيد

dab_hrd
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 11:20 صبح
لطفا" يك نفر بيشتر توضيح دهد

حامد فراست
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 14:35 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?205472-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-SMS

salehi20
سه شنبه 17 بهمن 1391, 12:08 عصر
اينترنتي بايد پنل اس ام اس داشته باشي.
بدون اون با يه دستگاه GSM Modem و يه كامپوننتKylixSMS كارت راه ميفته.
البته بدون kylix هم ميشه فقط سخت تره و با موبايل هم ميشه.
اگر بخواهیم اینترنتی ارسال کنیم اما پنل هم نخریم راهی نداره دیگه؟ که خودمون کدهاش رو کامل بنویسیم. این سایت ها که پنل میدهند چگونه کار می کنند؟ میشه خودمون بنویسیم؟

salehi20
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 07:58 صبح
میشه بیشتر توضیحی بدید؟

uniqueboy_ara
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 17:17 عصر
من خودم نمایندگی فروش پنل اس ام اس دارم و روی پنل های ما وب سرویس هم به صورت رایگان ارائه میشه
قابلیت ردگیری ( Delivery ) اس ام اس هم در هر مرحله از ارسال وجود داره
اگر خواستید پیام خصوصی بدید تا بقیه امکانات و جزئیات رو هم در اختیارتون قرار بدم :)

uniqueboy_ara
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 17:20 عصر
در ضمن نگران قیمت پنل هم نباشید، چون به دلیل اینکه یه امکان خیلی خوب ( ارسال اس ام اس ) به برنامه تون اضافه میشه، مبلغ دریافتی از مشتری هم افزایش پیدا می کنه و شما هزینه اضافی نمیدید

salehi20
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 07:59 صبح
در ضمن نگران قیمت پنل هم نباشید، چون به دلیل اینکه یه امکان خیلی خوب ( ارسال اس ام اس ) به برنامه تون اضافه میشه، مبلغ دریافتی از مشتری هم افزایش پیدا می کنه و شما هزینه اضافی نمیدید
ممنونم واقعا. اما شرکت ما از tsms.ir پنل داره و فقط تحقیق می کردم که dll ارائه شده ی آنها را خریداری کنم یا نه. و همچنین به این فکر بودم که چطور این dll رو خودم بنویسم که حالا فهمیدم نیازی نیست