PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نوع کنترل استفاده شده

masoud.a
یک شنبه 22 مرداد 1391, 14:32 عصر
سلام
میشه کمک کنید که در این شکل از چه کنترلی استفاده شده؟91154

the king
دوشنبه 23 مرداد 1391, 00:14 صبح
سلام
میشه کمک کنید که در این شکل از چه کنترلی استفاده شده؟91154

ممکنه هر کنترل خاص غیر استانداردی باشه اما در بین کنترل های استاندارد می تونه یک ListBox یا DataGridView ساده هم باشه.

به مثال پیوستی مراجعه شود :

91177

Y_Safaiee
دوشنبه 23 مرداد 1391, 00:14 صبح
سلام دوست من

حرف دوست عزیزم h_r_sh (http://barnamenevis.org/member.php?85552-h_r_sh) کاملا درسته باید مشخص باشه وبه یا اپلیکیشن و حتما در سوالهای کامنتهای بعدی این نکته رو ذکر کنید,اگه وبه میشه از کنترلهای Datalist,Repeater,DetailsView چنین شکلی ساخت ولی اگه اپلیکیشن هست با datagrid و listview و listbox قابل پیاده سازیه

موفق باشی
بایت بایت

masoud.a
دوشنبه 23 مرداد 1391, 10:20 صبح
ممکنه هر کنترل خاص غیر استانداردی باشه اما در بین کنترل های استاندارد می تونه یک ListBox یا DataGridView ساده هم باشه.

به مثال پیوستی مراجعه شود :

91177

ممنونم،منظورم همین بود.حالا چطور میتونم همین Event رو در یک باتن کلیک فراخوانی کنم؟

the king
دوشنبه 23 مرداد 1391, 21:21 عصر
ممنونم،منظورم همین بود.حالا چطور میتونم همین Event رو در یک باتن کلیک فراخوانی کنم؟

اون رخداد رسم کردن محتویات یک آیتم در ListBox ئه، بارها اجرا میشه تا محتویات ListBox نمایش داده بشه. رخدادی یه که بدون وجود اون
ListBox خالی و بدون تصویره. رخدادی نیست که بخواهید فقط زمانی که روی یک دکمه کلیک کردید اجرایش کنید، اگر زمانی لازم دیدید که
محتویات ListBox از نو رسم بشه، فرضا داخل رخداد Click کردن روی دکمه، یا Refresh اش کنید ( ()listBox1.Refresh )
یا Invalidate اش کنید ( ()listBox1.Invalidate ) ، اما به هر حال اون رخداد DrawItem رو باید همانطوری حفظ کنید.