PDA

View Full Version : برنامه نویسی در Crystal report

jahangostar
شنبه 10 دی 1384, 11:19 صبح
سلام
من می خوام در قسمت گزارش گیری یک سری عملیاتی رو انجام بدم مثلا بعضی فیلد هایی رو که از ورودی میگیرم با بعضی دیگر از فیلدها مقایسه کنم و یک سری فیلدها رو همان زمان ایجاد کنم لطفا کمک کنیدممنون.

مطهر
شنبه 10 دی 1384, 11:28 صبح
سوالتان اصلاً واضح نیست
به هر حال مقادیر را به صورت پارامتر دریافت کنید.
کجا می خواید مقایسه کنید .
بعد چه اتفاقی بیفته؟

PalizeSoftware
شنبه 10 دی 1384, 12:13 عصر
سلام
من می خوام در قسمت گزارش گیری یک سری عملیاتی رو انجام بدم مثلا بعضی فیلد هایی رو که از ورودی میگیرم با بعضی دیگر از فیلدها مقایسه کنم و یک سری فیلدها رو همان زمان ایجاد کنم لطفا کمک کنیدممنون.

برای اینکار باید فیلدهایی از نوع فرمول تعریف کنی که مقدارش رو بر اساس شرایطی که تعیین میکنی (مثلا پارامترها) مشخص کنی

jahangostar
شنبه 10 دی 1384, 20:53 عصر
سلام
نمیدمنم میتونم منظورم رو خوب بگم یانه
من میخوام یک سری فیلد رو از ورودی بگیرم وبر اساس اونها در بانک جستجویی انجام بدم و بعد بر اساس اون فیلدها یک گزارش تهیه کنم که دراین گزارش هم می خوام یک سری فیلدها با یک حلقه for انتخاب بشن وآخر سر فقط اون فیلدها نمایش داده شوند که با حلقه for برنامه نویسی شده.

PalizeSoftware
شنبه 10 دی 1384, 22:21 عصر
نمیدمنم میتونم منظورم رو خوب بگم یانه
من میخوام یک سری فیلد رو از ورودی بگیرم وبر اساس اونها در بانک جستجویی انجام بدم و بعد بر اساس اون فیلدها یک گزارش تهیه کنم که دراین گزارش هم می خوام یک سری فیلدها با یک حلقه for انتخاب بشن وآخر سر فقط اون فیلدها نمایش داده شوند که با حلقه for برنامه نویسی شده.
اگر شرایط انتخاب رکورهای شما به نحوی است که امکان ساخت شرایط توسط کریستال ریپورت فراهم میشه که خب می‌تونید در کریستال بکار بگیرید. اما با توضیحات شما گمان می‌کنم که نیاز شما باید در بیرون از محیط گزارش‌گیری برآورده شود و سپس به کریستال پاس داده شود. و این هم می‌تواند به دو صورت جدول موقت از رکوردها و یا استفاده از یک منبع داده متصل شده با کریستال فراهم شود