PDA

View Full Version : سوال: سوال در switch کردن tab

masoud.a
دوشنبه 23 مرداد 1391, 00:04 صبح
با سلام.
tab1 چندتا button داره که با زدن هر کدوم به tab2 میره.میخواستم اطلاعاتی که با زدن باتن1 نشون میده با زدن باتن2 فرق کنه.مثلا عکس هایی که در tab2 نشون داده میشه(با زدن باتن1) با عکس هایی که در tab2 نشون داده میشه(با زدن باتن2) فرق کنه.
این کارو قبلا برای هدر tab انجام داده بودم اما اینکه بادیش چجوری مخصوص به خودش میشه رو نمیدونم.

majidrezaei2007
دوشنبه 23 مرداد 1391, 02:35 صبح
هر تب که اضافه می کنید یک پنل داره دیگه . کنترل های مربوط به هر تب رو تو خودش بزارین

harani
دوشنبه 23 مرداد 1391, 02:45 صبح
نمیدونم که سوالتونو درست فهمیدم ولی من تا اونجا که فهمیدم شما میخواین با فشردن باتن 1 در تب 1 به تب 2 رفته سپس یکی از عکسا (مثلاً برای پیکچر باکس) نمایش داده شود برای باتن 2 هم یه عکس دیگه .

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)//a
{
tsbControl1.Select.SelectedIndex = 1;//b
pictureBox_ForBtn1.Visible = true;//c
pictureBox_ForBtn2.Visible = false;//c
}
private void button2_Click(object sender, EventArgs e)//a
{
tsbControl1.Select.SelectedIndex = 1;//b
pictureBox_ForBtn1.Visible = false;//c
pictureBox_ForBtn2.Visible = true;//c
}

Y_Safaiee
دوشنبه 23 مرداد 1391, 02:50 صبح
سلام دوست من

با اینکه سوالت گنگ بود اما طبق درکی که از سوالت بدست اوردم این ضمیمه رو برات نوشتم

موفق باشی
بایت بایت

masoud.a
دوشنبه 23 مرداد 1391, 08:35 صبح
منظور من فقط عکس نبود.
هر دکمه از tab1 اطلاعات مخصوص به خودشو در tab2 نشون بده.

harani
دوشنبه 23 مرداد 1391, 11:55 صبح
دوست عزیز شرمند ها ولی شما یه جوری صحبت میکنید که فقط خوتون متوجه میشید . یعنی چی اطلاعات مخصوص به خودش ؟؟ چه اطلاعاتی ؟؟ بهتره یک عکس برای فهم بهتر از فرمتان بگیرید و یا فایلتونو ضمیمه کنید .

ehsan7007
دوشنبه 23 مرداد 1391, 12:44 عصر
سلام.
فکر میکنم منظورشون اینه که تب 1 سه عدد باتن داره (فرضا) و باتن1 در تب2 عکس نشون بده ، باتن2 در تب2 دیتاگرید نشون بده و باتن 3 در تب 2 چند تاکنترل و غیره.
اگه منظورتون اینه که جوابش رو جناب harani در پست 3 براتون گذاشته.

masoud.a
دوشنبه 23 مرداد 1391, 12:53 عصر
منظورم اینه که وقتی Button1 زده شد اطلاعات شخص1و Button2 اطلاعات شخص2 در tab2 رو نشون بده(مثلا نام وشماره و...)