PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نصب خودکار sql server2008به وسیله installsheild برای پروژه به زبان c#

hichkasebikas
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 09:41 صبح
سلام دوستان. من دیگه دارم گیج میشم!میخوام پروژه ای که به زبان C#, پایگاه داده sql server نوشتم رو به سیستمی که هیچ کدوم از این برنامه هارو نداره انتقال بدم.طبق تاپیک های قبلی installshield رو نصب کردم و از طریق اون فایل نصب ساختم. در طی مراحل framwork3.5sp1,sql servere2008experess sp1(x86رو هم تیک زدم. اما وقتی میخوام روی اون سیستم نصبش کنم میخواد به اینترنت متصل بشه!!!اگه هم کنسل یزنم مراحل نصب قطع میشه!!:عصبانی++:
خواهشا" راهنماییم کنید و بگید کجای کارم اشتباهه؟
آیا sql2008پیش نیاز دیگه ای داره که اونم تیک بزنم؟یا اصلا" از این راه نمیشه نصبش کنم؟

behzad1986
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 11:42 صبح
سلام
برنامه SQL و .net3.5 داخل installshield نیست باید دانلود بشن که به برنامه نصبتون Attach بشن ، دو برنامه رو installshield دانلود کرده؟

amir-aa
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 11:58 صبح
من خودم از سیستم vs برای ساخت فایل نصب استفاده میکنم
اینم آموزشش
http://www.4shared.com/rar/pxig8Qpv/setup.html?

hichkasebikas
چهارشنبه 01 شهریور 1391, 16:28 عصر
من خودم از سیستم vs برای ساخت فایل نصب استفاده میکنم
اینم آموزشش
http://www.4shared.com/rar/pxig8Qpv/setup.html?

یعنی اگه از طریق vs فایل نصب بسازم دیگه نیاز به نصب sql server2008ندارم؟
من میخوام پروژه مو تحویل بدم تورو خدا کمک کنید!آخه اگه قرار باشه اسکیوال رو جدانصب کنم که هم خیلی وقت گیره هم حجم میخواد!
یه جایی خوندم که فقط موتور sql رو نصب کنم مشکل حل میشه!آیا درسته؟
یا باید کل اسکیوال رو نصب کنم؟

amir-aa
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 09:16 صبح
من خودم مطمئن نیستم اما منم همینو شنیدم و باید درست باشه....شما طبق همون فیلمی که گذاشتم تیک sql express رو بزنید...احتمالا درست بشه به یاری خدا

hichkasebikas
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 13:34 عصر
سلام
برنامه SQL و .net3.5 داخل installshield نیست باید دانلود بشن که به برنامه نصبتون Attach بشن ، دو برنامه رو installshield دانلود کرده؟

خب جطوری دانلودش کنم؟ راه حل این مشکلم چیه!!؟؟:گریه:

k1csharpdeveloper
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 13:40 عصر
دوست عزیز شما اول با visualstudio یک ستاپ بساز فقط حتما اضافه کن روی سولوشن رایت کلیک کن و agent sqlserver رو بهمراه .netfreamwork و اگه crystal ,... استفاده میکنی همه رو اضافه کن بعد اون agentرو توی instalshield استفاده کن درضمن من توصیه میکنم حتما یکebook خوب بخونی چون واقعا میشه کارهایی رو توی installshield انجام داد که به فکر کسی خطور نکنه مثل attach اتوماتیک از طریق اجرای یک اسکریپت توی agent sqlserver و همینطور trial کردن پروژه و ....

SokooteShab1
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 14:26 عصر
شما باید بعد از اینکه تیک مربوط به framwork3.5sp1,sql servere2008experess sp1(x86 را از قسمت Redistributables زدید، روی هر کدوم راست کلیک و Downloud Selected item را بزنید تا این آیتم از اینترنت دانلود بشه. بعد از دانلودش دوباره راست کلیک و اینبار EditePreRquest را انتخاب و از تب Aplication to Run ازکومبوباکس آیتم دانلود شده رو انتخاب کنید و از تب Behavior تیک همه رو بزنید و در آخر از منو File تغییرات اعمال شده را ذخیره کنید. فکر میکنم مشکلتون حل بشه.

aminaltavista
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 14:59 عصر
سلام

با خود ویژوال استودیو ستاپت رو بساز !

فقط این نکات رو رعایت کن. به جای microsoft .net compact sp1 این رو انتخاب کن : microsoft .net 3.5 و این که برای این که بعد از ساخت ستاپ و نصب روی سیستم کاربر ازتون دانلود رو نخواد در قسمت پایین سه تا rad button هست که شما گزینه وسط یعنی Download prerequisites from the same location as my Application رو انتخاب کن.

hichkasebikas
شنبه 04 شهریور 1391, 16:05 عصر
سلام

با خود ویژوال استودیو ستاپت رو بساز !

فقط این نکات رو رعایت کن. به جای microsoft .net compact sp1 این رو انتخاب کن : microsoft .net 3.5 و این که برای این که بعد از ساخت ستاپ و نصب روی سیستم کاربر ازتون دانلود رو نخواد در قسمت پایین سه تا rad button هست که شما گزینه وسط یعنی Download prerequisites from the same location as my Application رو انتخاب کن.

سلام. دوستان از طریق ستاپ خود vsنمیتونم sql2008رو نصب کنم. فقط 2005 رو داره که اونم نصب کردم ولی بی فایده بود و جواب نداد.
کسی راهکار دیگه ای به ذهنش نمیرسه؟

hichkasebikas
شنبه 04 شهریور 1391, 16:08 عصر
شما باید بعد از اینکه تیک مربوط به framwork3.5sp1,sql servere2008experess sp1(x86 را از قسمت Redistributables زدید، روی هر کدوم راست کلیک و Downloud Selected item را بزنید تا این آیتم از اینترنت دانلود بشه. بعد از دانلودش دوباره راست کلیک و اینبار EditePreRquest را انتخاب و از تب Aplication to Run ازکومبوباکس آیتم دانلود شده رو انتخاب کنید و از تب Behavior تیک همه رو بزنید و در آخر از منو File تغییرات اعمال شده را ذخیره کنید. فکر میکنم مشکلتون حل بشه.

سلام .ممنون اما میشه بگین از کجاباید بفهمم دانلودش کامل شده؟چون هیچ پنجره یا پیغام خاصی رو نشون نمیده.

barnamenevisforme
یک شنبه 05 شهریور 1391, 23:41 عصر
سلام
دوست عزیز سعی کنید طبق سفارشهای موجود در پست 8 تاپیک http://barnamenevis.org/showthread.php?357720
عمل کنید.یعنی منظورم اینه که sqlexpress رو به صورت bootstrap در بیارید و به عنوان prequisites به installshield و یا vs معرفی کنید.
در ضمن موقع معرفی prequisites یادتون باشه که گزینه download from the same location رو انتخاب کنید تا از سیستم خودتون به خروجی برنامه نصب کپی بشه.

SokooteShab1
دوشنبه 06 شهریور 1391, 11:40 صبح
سلام .ممنون اما میشه بگین از کجاباید بفهمم دانلودش کامل شده؟چون هیچ پنجره یا پیغام خاصی رو نشون نمیده.

وقتی دانلودش تموم میشه Nedd to be Downloaded که جلو frame work3... هست، تبدیل میشه به Installed Locally