PDA

View Full Version : سوال: آپلود فایل داخل برنامه

farbod61
یک شنبه 05 شهریور 1391, 10:03 صبح
سلام
همگی خسته نباشید
یه سوال
چه جوری میتونم یک فایل رو داخل برنامه آپلود کنم به صورتی که با کلیک روی دیتا گرید و یا یک کلید بتونم اون فایل رو ببینم
حالا یا میتونه پی دی اف باشه یا عکس یا هرچی دیگه
در ضمن با انتقال برنامه به یه کامپیوتر دیگه مشکل برای اجرا نداشته باشه
این سوال رو مخصوصا در مورد عکس داشتم
با یک کلید یک عکس رو انتخاب کنم و در یه فرم دیگه با یک کلید بتونم اون عکس رو ببینم
نقطه اشتراکشونم به فرض یه عدد باشه که وقتی عکس رو آپلود می کنم به اون عکس نسبت داده بشه و در جایی دیگه هم که میخوام اون عکس رو خراخوانی کنم با استفاده از همون عدد باشه
لطفا توضیحات رو مرحله به مرحله بدید ، به عنوان یه مبتدی بهم نگاه کنید
ممنون

h_assefi
یک شنبه 05 شهریور 1391, 13:47 عصر
سلام دوست عزیز
اگه می خوای یه فایل آپلود کنی باید اون فایل رو یک جایی ذخیره کنی و یک پوشه ای ایجاد کنی برای همین فایل هات و فقط توی برنامت لودشون کنی و فرقی هم نمیکنه چه فایلی هستش

farbod61
یک شنبه 05 شهریور 1391, 15:42 عصر
خب؟ میشه بگید چه جوری؟
کدی، چیزی، روشیو...
یه راهنمایی می کنید؟
ممنونم

h_a_m_i_d
سه شنبه 07 شهریور 1391, 01:54 صبح
دوست عزیز سلام
نحوه انتقال اطلاعات که نمونه کدش در این سایت زیاده ولی اگه پیدا نکردی پیغام بزن برات میفرستم
نحوه اپلود و دانلود هم که دیگه از اون راحت تر
اگر برای شما امنیت مهمه بهتره که اونو در پوشه temp ذخیره کنید البته این نکته را باید مد نظر داشت که اگر کاربر گزینه disk cleanup رو بزنه عکساتون پاک میشه
هرجاش رو متوجه نشدید بگید سورس براتون بفرستم
امیدوارم کمکت کرده باشم
موفق باشید

farbod61
سه شنبه 07 شهریور 1391, 13:18 عصر
دوست عزیز سلام
نحوه انتقال اطلاعات که نمونه کدش در این سایت زیاده ولی اگه پیدا نکردی پیغام بزن برات میفرستم
نحوه اپلود و دانلود هم که دیگه از اون راحت تر
اگر برای شما امنیت مهمه بهتره که اونو در پوشه temp ذخیره کنید البته این نکته را باید مد نظر داشت که اگر کاربر گزینه disk cleanup رو بزنه عکساتون پاک میشه
هرجاش رو متوجه نشدید بگید سورس براتون بفرستم
امیدوارم کمکت کرده باشم
موفق باشید

سلام
ممنون میشم با کد و نمونه برنامه بهم توضیح بدید
ممنون از وقتی که گذاشتید