PDA

View Full Version : مبتدی: ذخیره و بستن فایل ها قبل از باز کردن openfiledialog جهت انتخاب ذخیره فایل در پایگاه داده

nafisehk
یک شنبه 05 شهریور 1391, 22:27 عصر
سلام
من دارم نرم افزار بایگانی مینویسم..و تو یه قسمتی از این نرم افزار کاربر فایل های تمپلیت مثل یک نمونه از سربرگ شرکت یا فرم مرخصی و .. رو ذخیره میکنه.. من این فایل ها رو به صورت باینری تو دیتابیس ذخیره کردم و موقع ذخیره نوع فایل و هم باهاش ذخیره میکنم... فقط مشکلی که وجود داره اینه که اگه اون فایل باز باشه اررور میده ... من کد زیر رو برای بستن همه ی فایل های word,excel,pdf نوشتم که قیل از باز شدن openfiledialog همشون بسته شن... اما مشکلی که وجود داره اینه ه کد من فایل ها رو بدون ذخیره میبنده؟؟ روشی وجود داره که فایل ها رو ذخیره کنه و بعد ببنده؟؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید....(در ضمن همونطور که گفتم فقط فایل های word ,exel,pdf و به عنوان تمپلیت ذخیره میکنه و من روش ذخیره و بستن این فایل ها رو میخوام)

Process[] myProcessArray = Process.GetProcesses();
foreach (Process myProcess in myProcessArray)
{
string s = myProcess.ProcessName;
s = s.ToLower();
if ((s.CompareTo("excel") == 0)||(s.CompareTo("winword")==0)||(s.CompareTo("acrord32")==0))
{
myProcess.Kill();
}
}

siedmohsen
یک شنبه 05 شهریور 1391, 23:22 عصر
حاجی اول اون کدتو تو تگ کد بذار
دوما تو متد Fotmclosing دستور ذخیره کردن رو بنویس
در ضمن برای کار با word تو C# دستورات خاص خودش رو داره یه سرچ بزن تو همین سایت
http://barnamenevis.org/showthread.php?356197-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-Save-%D9%88-SaveAs&highlight=word

nafisehk
دوشنبه 06 شهریور 1391, 11:58 صبح
حاجی اول اون کدتو تو تگ کد بذار
دوما تو متد Fotmclosing دستور ذخیره کردن رو بنویس
در ضمن برای کار با word تو C# دستورات خاص خودش رو داره یه سرچ بزن تو همین سایت
http://barnamenevis.org/showthread.php?356197-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-Save-%D9%88-SaveAs&highlight=word

ممنون از تذکر و راهنماییتون دوست عزیز
دستور SAVE? میشه در رابطه با سورس دستور SAVE بیشتر توضیح بدبد... ممنون میشم

nafisehk
سه شنبه 14 شهریور 1391, 13:16 عصر
دوستان کسی نیست گه در این رابطه راهنماییم کنه

nafisehk
جمعه 17 شهریور 1391, 03:03 صبح
من هنوز نتونستم راه جلی پیدا کنم ممنوم میشم راهنمایییم کنید

nafisehk
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 07:59 صبح
سلام
دوستان شاید من سوالم و خوب مطرج نکردم که به جواب نمیرسم.
من و یه فرم با oprnfiledialog فایل رو از کاربر میگیرم و تو دیتابیس ذخیره می کنم.. جالا مشکلی که وجود داره اینه که اگه اون فایل باز باشه اررور میده... من میخوام قبل نمایش openfiledialog همهی فایلا رو ببندم .کدی که بالا نوشتم این کارو انجام میده اما فایل و ذخیره نمیکنه و میبنده... چه جوری میتونم فایل و ذخیره کنم و بعد ببندم.... لطفا راهنماییم کنید.. ممنونم

nafisehk
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 18:36 عصر
واقعا هیچ راهی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(