PDA

View Full Version : گفتگو: cms در mvc4

develop cortex
دوشنبه 06 شهریور 1391, 11:00 صبح
من میخوام یک cms با mvc4 بنویسم باید از کجا شروع کنم؟
دیتابیس اشو طراحی کردم.

amir-yeketaz
دوشنبه 06 شهریور 1391, 15:13 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?355471-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-asp.net-mvc4

جهت طراحی cms درست حسابی باید با Jquery و ajax آشنا باشید و همین طور طراحی اینترفیس در وب

develop cortex
سه شنبه 14 شهریور 1391, 16:27 عصر
مرسی از راهنمایتون من میخواستم بدونم بخاطر سه لایه بودن میشه از از خوده mvc استفاده کرد؟

amir-yeketaz
سه شنبه 14 شهریور 1391, 21:37 عصر
مرسی از راهنمایتون من میخواستم بدونم بخاطر سه لایه بودن میشه از از خوده mvc استفاده کرد؟

سه لایه بودن چی؟!!!! ... MVC ?! ... سه لایه یه نوع معماریه و MVC یه نوع الگو!

hossainmohammady
سه شنبه 14 شهریور 1391, 23:09 عصر
جهت طراحی cms درست حسابی باید با Jquery و ajax آشنا باشید و همین طور طراحی اینترفیس در وب
در این مورد شما css و html بلد باشی خوب میتونه کافی باشه البته بسته به نوع و اندازه بزرگی پروژه ت

البته گفتن نمیشه گفت این یه معماری سه لایه است فقط این یه معماری سه جزیی است

من میخوام یک cms با mvc4 بنویسم باید از کجا شروع کنم؟
دیتابیس اشو طراحی کردم.
در این مورد هم باید گفت شما میتونی از یه omr مثل Nhibernate می تونی تو لایه module ازش استفاده کنی من خودم دارم رو یه همچین چیزی کا می کنم که بعدا با وسیله قوانین GPL منتشرش کنم برای مثال جوملا از فناوری mvc استفاده می کند.

amirashna
چهارشنبه 08 آذر 1391, 21:09 عصر
به CMS فوق العاده MVC هم سری بزنید
اگر توانایی دارید در گشترش این استفاده کنید

www.orchardproject.net/

مهدی هادیان2
یک شنبه 19 آذر 1391, 13:41 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
اگه دوستان لطف کنند از ابتدا بحث cms رو توضیح بدن و در قالب یه پروژه قدم به قدم جلو بریم فوق العاده می شود.
با سپاس فراوان
شاد و سعادتمند باشید.

mze666
یک شنبه 19 آذر 1391, 14:51 عصر
سلام. منم حدود یک ماهی میشه که بحث فروم با MVC رو شروع کردم (البته تمام وقت روش کار نمی کنم). اگر ممکنه در مورد دیتابیسش بگید چجوری طراحی کردید.