PDA

View Full Version : پیام خطا در اجرای Mono-Android-v-4-2-5

majid_i68
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 22:49 عصر
سلام
دوستان من mono android رو دانلود کردم همراه و دانلود android sdk 20.0.1 + Java SE Development Kit 6 Update 16 x64 و همه رو نصب می کنم . اما وقتی که میخوام پروزه رو بسازم پیغم میده لفا به ای ن عکس ها نگاه کنید!!
92077
92078
92080

FastCode
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 23:07 عصر
platform tools نصب نیست
vs نمیتونه adb رو پیدا کنه
من چون ویندوز ندارم نمیتونم بیشتر کمکتون کنم

majid_i68
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 23:08 عصر
خطا در اجرای Mono-Android-v-4-2-5

majid_i68
جمعه 10 شهریور 1391, 00:07 صبح
کسی بلد نبود:گریه:

barnamenevisjavan
جمعه 10 شهریور 1391, 11:21 صبح
منم همین مشکل رو دارم فک کنم وی اس 2010 ساپورت نمیکنه من میخوام وی اس 2012 رو نصب کنم روی اون امتحان کنم

mehranmsba
جمعه 10 شهریور 1391, 11:25 صبح
شما API مناسب را نصب نکردید. شما ورژن 8 رو نصب کنید مشکلتان حل است.

majid_i68
جمعه 10 شهریور 1391, 18:28 عصر
API چی هست؟ از کجا دانلودش کنم؟"

FastCode
شنبه 11 شهریور 1391, 00:50 صبح
API چی هست؟ از کجا دانلودش کنم؟"
منظورش همون platform tools ه
از developer.android.com
and-roid.ir هم در دانلود سنتر فایل ها رو داره(من ترجیح میدم به ۱۲ شکل فیلترینگ رو دور بزنم ولی از سایتشون استفاده نکنم/خیلی سخته)

mehranmsba
شنبه 11 شهریور 1391, 10:36 صبح
شما با استفاده از SDK managerکه در پوشه Android در Start و All Programs هست می توانید API ها رو نصب کنید. یادآورم که بخش کدهای Google آدرس ip های ایران را تحریم کرده لذا برای دانلود با این روش می بایست به نحوی ip خود را تغییر دهید.

موفق باشید.

khafannevis
شنبه 15 مهر 1391, 23:01 عصر
مشكل شما حل شد؟

sinakordi
پنج شنبه 27 مهر 1391, 20:08 عصر
شما باید api 8 رو نصب کنید همچنین باید android SDK رو در ریشه ی درایو نصب کنید یعنی یک همچین آدرسی:
C:\android-sdk

daneshjo90
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 17:10 عصر
آقا جون من همه اینایی که گفتین کردم ولی هنوز مشکلم پا برجاست و خطا های نشون داده شده در تصویر های پست اول رو برا من نشون میده

کسی هست کمک کنه ؟

موفق باشید

rainyboy1
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 22:07 عصر
شاید تا الان برطرف شده باشه . ولی چون بقیه هم ممکنه بخوان بدونن

شما باید نرم افزار MonoDevelop‌ رو نصب کنین . بعدش از منوی Tools و Options و SDK Location جایی که Android SDK نصب کردینو به برنامه بشناسونین . بعدش ویژوال راحت باز میشه . ضمنا برای آموزش بیشتر اندروید میتونین تو تاپیکی که گذاشتم مطلابشو بخونین

majid_i68
یک شنبه 02 تیر 1392, 01:59 صبح
هنگام اجرای برنامه این خطا رو میده

Error 1 Could not find android.jar for API Level 8. This means the Android SDK platform for API Level 8 is not installed. Either install it in the Android SDK Manager, or change your Mono for Android project to target an API version that is installed. (C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\platforms\android-8\android.jar missing.) AndroidApplication16

saeed-008
شنبه 05 مرداد 1392, 04:46 صبح
سلام مونو اندروید رو درست نصب نکردید من هم قبلا با این مشکل برخورد کرده بودم طبق این مراحل برنامه رو نصب کنین اول مونو اندروید رو پاک کنید با تمامی کامپوننت ها:
1-نصب بسته جاوا منظورم همون JDK هست
2-نصب برنامه GTK Sharp
3-نصب SDK Manager اندروید
4-کپی کردن فولدر platforms-tools در آدرس نصب SDK که به طور پیش فرض C:\users\myUser\AppData\Local\android\android-sdk شاید هم در فولدر ProgramFiles نصب شده باشد
5-کپی کردن فولدر api در آدرس بالا در پوشه platforms (نکته مهم: فایل های api باید در فولدر روت باشد یعنی شما نباید فولدری داشته باشید که داخل آن یک فولدر دیگر باشد و داخل آن فولدر فایل های api باشد)
6-نصب مونو اندروید و کرک آن
قبلا از این کارها بروید داخل فولدر platforms و ببینید که نکته مهمی رو که نوشتم رعایت کردین یا نه اگه نکردید از مرحله 1 شروع کنین حتما درست میشه

kavayo
پنج شنبه 07 شهریور 1392, 22:26 عصر
با سلام من در هنگام اجرا با vs2012 با این خطا روبرو میشوم لطفا کمک کنید:
Could not create the Android package. See the Output (Build) window for more details.
و سپس خطای زیر را داریم:
MonoDroid does not support running the previous version. Please ensure your solution builds before running or debugging it.

kavayo
جمعه 08 شهریور 1392, 11:33 صبح
با سلام من در هنگام اجرا با vs2012 با این خطا روبرو میشوم لطفا کمک کنید:
Could not create the Android package. See the Output (Build) window for more details.
و سپس خطای زیر را داریم:
MonoDroid does not support running the previous version. Please ensure your solution builds before running or debugging it.

جواب:بایستی به قسمت project->properties مراجعه کنیم و در قسمت application قسمت minimum android to target را به نسخه ای از فایل درون بخش build-tools در قسمت نصب شده sdk است تغییر دهیم.

ashkan1234
شنبه 23 شهریور 1392, 10:50 صبح
سلام!
همه راهایی که گفتید رو رفتم ولی بازم ارروری رو میده که توی پست اول هست!
چه کنیم؟
پست شماره 13 هم منظورشون SDK MANAGER هست؟

majid_i68
یک شنبه 31 شهریور 1392, 20:38 عصر
مجموعه آموزش تصویری برنامه نویسی مبتنی بر سیستم عامل Android به زبان سی شاپ و تحت Mono Android را برای دانلود کاربران عزیز

سرفصل های آموزشی این مجموعه:

آموزش نصب Mono Android
نصب Android SDK
MonoDeveloper برای windows
معرفی MAC Android SDK
نصب شبیه ساز آندروید (Android Emulator)
طراحی رابط کاربری برنامه ها
کار با کنترلهای برنامه
کار با xml layut و تصاویر
طراحی برنامه برای رزولیشین های مختلف
تنظیم مشخصات پروژه در Visual Studio
طراحی بخش های مختلف برنامه
معرفی انواع منو ، طراحی منوی متنی و گرافیکی
طراحی table ها و کار با data
کار با web service و اتصال به وب سرویس ها
کار با ورودی ها مانند keyboard و touch screen و …
طراحی کنترل سفارشی
Drag And Drop کردن کنترلها
نمایش هشدارها و پیامهای مختلف به کاربر
کار با دیالوگ های مختلف
کار با ابزارهای (Content Providers و Address Book و Calendar و …)
دستورالعمل های عمومی برای کوئری ها
توابع کار با سنسورها ، لرزش (Vibration) و کار با تمامی سخت افزارهای متصل به دستگاه
پخش صدا و تصویر
کار با موقعیت ها،کدهای جغرافیایی و نقشه ها
و ….

رمز فایل فشرده: www.ehsanavr.com

http://ehsanavr.com/?p=2414
حجم فایل به صورت فشرده شده: ۲۰۰m (http://ehsanavr.com/?p=2414)

zahra1372
سه شنبه 07 آبان 1392, 23:00 عصر
سلام
دوستان من mono android رو دانلود کردم همراه و دانلود android sdk 20.0.1 + Java SE Development Kit 6 Update 16 x64 و همه رو نصب می کنم . اما وقتی که میخوام پروزه رو بسازم پیغم میده لفا به ای ن عکس ها نگاه کنید!!
92077
92078
92080

سلام من دقیقاً مشکل شما رو دارم. باید چیکار کنم؟

soniasb
جمعه 15 آذر 1392, 23:30 عصر
سلام دوستان من ی مشکلی دارم اینکه هنگام اجرای برنامه نوشتم این پیام میاد
Error 1 The specified task executable location "C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\platform-tools\aapt.exe" is invalid. click testA

baran_mosayyebi
دوشنبه 09 دی 1392, 12:10 عصر
سلام دوستان من ی مشکلی دارم اینکه هنگام اجرای برنامه نوشتم این پیام میاد
Error 1 The specified task executable location "C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\platform-tools\aapt.exe" is invalid. click testA

این فایلی که میگه تو پوشه build-tools میتونی پیداش کنی کپی کنی تو platform-tools درست بشه