PDA

View Full Version : کمک درمورد crystal viewer 13 و framework4

mohammad.ardeshiri
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 18:16 عصر
سلام
من با ویژوال استدیو 2010 و .NET Fram work 4کار میکنم و همان طور که میدونید در این نسخه کریستال ریپروت وجود نداره و من مجبور شدم و من کریستال ریپورت 13 رو از اینترنت دانلود و نصب کردم اما مشکل اینجاست که کامپوننت Crystal Report Veiwer رو در Tool Box نداره حتی در قسمت Choos Item هم که رفتم دیدم این کنترل تیک خورده ولی چرا نمایش نمیده نمیدونم،لطفا منو راهنمایی کنید

Farshid007
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 18:20 عصر
از پرو پرتیس تو سولوشن اکسپلورر دات نت فریم ورک رو از Clinet Profile بیار تو 4.0
در ضمن تو فایل App.config هم اینو اضافه کن:
<startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true"><supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.0"/></startup>
اخر خط:
قبل از بسته شدن </configuration>

Farshid007
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 18:20 عصر
در ضمن سرچ هم می کردی پیدا می شد

Farshid007
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 18:26 عصر
یه نصحیت هم از من بشنو !
کریستال ریپورت مفت نمی ارزه از Fast Report استفاده کن:
از اینجا دانلود کن و کرکش (http://soft98.ir/software/programming/component/3620-fastreport-net.html)
کریستال ریپورت عصابتو خورد میکنه!
این خیلی امکانات بهتری داره زبان فارسی هم ساپورت می کنه!
می تونی ریپورت رو بدی مشتری طراحی کنه !در ضمن اگه فرمت رو زبان شو (localization ) رو فارسی کنی این هم فارسی میشه!
سرعت خوبی داره!
در ضمن می تونی تو خود ریپورت هم کد نویسی کنی (کد سی شارپ) مثلا خاصتی چیزی رو حساب کنی و چیزی رو حذف کنی و ...
می تونی راحت عکس بدی و ادرس عکس دلخواه رو پارامتر بفرستی و تو کد نویسی اون عکس رو ست pictureBox کنی
اما تو کریستال ریپورت پدر ادم در میاد

Farshid007
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 18:30 عصر
یه ویژگی بهتر و مهم تر
Fast report با 3 تا dll کم حجم راه می فته
برنامش هم حدود 17 مگ است در صورتی که کریستال ریپورت 240 مگ هست!لابته تو کریستال ریپورت Engine هم باید نصب بشه!
خلاصه کریستال ریپورت مفت نمی ارزه
این همه دنگ و فنگی که کریستال داره رو نداره
خلاصه هر چی تعریف کنم کم گفتم!