PDA

View Full Version : نمونه ای از داکیومنت پروژه برنامه نویسی #C (پروژه پایانی)

nafisehk
جمعه 17 شهریور 1391, 06:33 صبح
سلام دوستان
پروژه من بایگاننیه ...من اطلاعاتی درباره بخش های مختلفی که داکیومنتم باید داشته باشه میخوام.... لطفا اگه کسی نم.نه داره بزاره...
مرسیییی

kurd_programming
جمعه 17 شهریور 1391, 12:58 عصر
دوست عزیز اگه خودت بری از قستم بایگانی یک اداره مثلا شهرداری سوال کنی یا طبق پروژه خودت که بایگانی کدوم اداره هست سوال کنی بهتره چون جداول اونها کامل تر هستش
به نظر من برو از خودشون سوال کن حتما بهت میگن
موفق باشی!

nafisehk
جمعه 17 شهریور 1391, 15:47 عصر
دوست عزیز اگه خودت بری از قستم بایگانی یک اداره مثلا شهرداری سوال کنی یا طبق پروژه خودت که بایگانی کدوم اداره هست سوال کنی بهتره چون جداول اونها کامل تر هستش
به نظر من برو از خودشون سوال کن حتما بهت میگن
موفق باشی!

ممنونم دوست خوبم .... در رابطه با خود بایگانی مشکلی ندارم ... میخوام بدونم داکیومنتم چه بخش هایی باید داشته باشهه....
لطفا اگه کسی نمونه داره بزاره

abcd_a
جمعه 17 شهریور 1391, 17:30 عصر
سلام
داکیومت پروژه شامل بخش های به ترتیب زیر است

صفحه جلد که شامل مشخصات است(آرم دانشگاه - نام پروژه- نام مقطع تحصیلی- نام استاد - نام دانشجو -شماره دانشجوی- تاریخ)
مقدمه :شرح مختصری از پروژه
فهرست مطالب
بدنه :که صفحات اولیه به معرفی پروژه و امکانات اون می پردازه
و بعد می تونی از فرم های پروژه عکس بگیری و توضیحات مختصری در مورد عملکردشون بنویسی و کد ها را اضافه کنی در مورد کد ها نمی خواد توضیح بدی

امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم

nafisehk
جمعه 17 شهریور 1391, 17:41 عصر
سلام
داکیومت پروژه شامل بخش های به ترتیب زیر است

صفحه جلد که شامل مشخصات است(آرم دانشگاه - نام پروژه- نام مقطع تحصیلی- نام استاد - نام دانشجو -شماره دانشجوی- تاریخ)
مقدمه :شرح مختصری از پروژه
فهرست مطالب
بدنه :که صفحات اولیه به معرفی پروژه و امکانات اون می پردازه
و بعد می تونی از فرم های پروژه عکس بگیری و توضیحات مختصری در مورد عملکردشون بنویسی و کد ها را اضافه کنی در مورد کد ها نمی خواد توضیح بدی

امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم

ممنونم دوست خوبم