PDA

View Full Version : کمک در کد sql server

sara_noori
جمعه 17 شهریور 1391, 12:17 عصر
من دارم پروژه ی کتابخانه درست میکنم برای کتابهای موجود در کتابخانه یک جدول در sql درست کردم و برای کتابهای به امانت برده شده یک جدول دیگر برای کتابهای به امنت برده شده
در جدول کتابهای درون کتابخانه یک id قرار دادم و آنهایی که id یک هستند به امانت برده شده و درون لیست جدولی که کتابهی به امانت برده شده است قرار بگیرد کد مربوطه را چطوری باید بنویسم میشه کمکم کنید

My_LoVe_IRAN
جمعه 17 شهریور 1391, 12:49 عصر
من دارم پروژه ی کتابخانه درست میکنم برای کتابهای موجود در کتابخانه یک جدول در sql درست کردم و برای کتابهای به امانت برده شده یک جدول دیگر برای کتابهای به امنت برده شده
در جدول کتابهای درون کتابخانه یک id قرار دادم و آنهایی که id یک هستند به امانت برده شده و درون لیست جدولی که کتابهی به امانت برده شده است قرار بگیرد کد مربوطه را چطوری باید بنویسم میشه کمکم کنید
سلام
میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟ متوجه نشدم !!!
شما تو 1 جدول هم امانت برده و نبرده رو دارین و تو یه جدول دیگه فقط برده ؟!
اینطوری که سربار زیاد دارین !
اگر اینطوری هست ،مشکلتون دقیقا کجاست ؟

sara_noori
جمعه 17 شهریور 1391, 13:07 عصر
سلام نه من یک جدول دارم که کتابهای موجود در کتابخانه را دارد و یک جدول هم کتابهای به امانت برده شده
در جدول کتابهای موجود در کتابخانه یک id قرار دادم آنهایی که id یک است به امانت برده شده و می خواهم کدی بنویسم که در آنهایی id یک است در جدول کتابهی به امنت برده شده نمایش بده

eli_tad
جمعه 17 شهریور 1391, 18:05 عصر
سلام
به نظر من روال کارتون اشتباه است بهتره این کار رو بکنین: یه جدول برا همه کتابهایی که در کتابخونه هست ایجاد کنین (کتابهای موجود) و برا هر کتاب یه کد در نظر بگیرین و بعد در جدول دیگه کتابی که امانت داده شده رو با کد و سایر فیلداش مثل تاریخ امانت و مهلت و ... در جدول دوم قرار بدین
موفق باشین