PDA

View Full Version : سوال: کمک برای طراحی یک اینترو موشن برای صفحه اول سایت

idea0098
جمعه 24 شهریور 1391, 18:31 عصر
با سلام
بنده می خواهم یک صفحه موشن یا همان متحرک برای صفحه اول سایتم بسازم . می خواهم یک صفحه html و یا یک صفحه index.php بسازم که شبیه به بازی جنگ خانها و یا تراوین باشد که هنگامی که موس را روی هر یک از عناصر نقشه می بریم یک بنجره به صورت آژاکس یا هر تکنولوژی دیگری لود شود و یک صفحه html را نمایش دهد که من بتوانم متن و یا تصویر مورد نظر را در آن صفحه ای که لود می شود نمایش دهم مانند تصویر زیر :

92860

می خواهم وقتی روی یک ابجکت از نقشه ( شماره 1 ) کلیک می کنم ، یک پنجره شروع به لود شدن بکند ( شماره 2 )

پنجره شماره 2 می خواهم قابلیت لود یک سری کد html را داشته باشد تا بتوانم هر چیزی که م یخواهم را در آن لود کنم.

این صفحه را برای صفحه اول سایتم می خواهم و من یک انجمن طول و دراز دارم که می خواهم به این روش کل انجمن را در قالب یک صفحه نمایش دهم .
این صفحه نباید همه کد ها را با هم لود کند چون در اینترنت با سرعت کم جواب نمی دهد بنابراین می خواهم فقط نقشه و آبجکت های روی آن لود شود و سپس با کلیک روی هر آبجکت و یا وقتی موس را روی آن آبجکت ها م یبریم تازه صفحه یا بخشی از انجمن لود شود .

در ضمن هر بخش از انجمن من دارای یک آدرس rss است بنابر این می خواهم اگر بشود در پنجره شماره 2 که در عکس مشاهده می کنید ، آخرین مطالب ان بخش به صورت rss لود شود .

دوستان کمک کنید تا این پروژه خوب را کامل کنم
در ضمن بهتره بدونید من هیچی از برنامه نویسی و جاوا نمی دونم ولی اگر کمکم کنید فکر نمی کنم جای دوری بره !:چشمک:

یادم رفت بگم . قسمت موشن و متحرک بودن قضیه اینجاست که می خواهم وقتی موس روی هر یک از آبجکت ها می رود با یک حرکت زیبا از نقشه کمی بیرون بیاید و یا کمی به سمت بالا حرکت کند مانند یک منوی فلش

حالا بگید آیا نرم افزار خاصی برای این کار می شناسید ؟
آیا می توانید کمکم کنید بنویسم ؟

در آخر هم بگم آیا می تونید با 20 تومان این صفحه را برای من بنویسید ؟ چون دانشجو هستم و بیشتر از این پول ندارم :ناراحت:
دوستانی که مشکل من را کامل حل کنند قول میدم جبران کنم و حتی برای آنها رایگان کار کنم و در پروژه ها کمکشان کنم .

ممنون

mrgraphy
جمعه 24 شهریور 1391, 22:51 عصر
سلام.
این چیزی که شما میخوایید ساده هست اما باید براش یه طرح کامل بریزی که بتونی اجراش کنی در غیر اینصورت به این فرض که حالا یه کد میزنیم ببینیم چی میشه حتی کار های ساده هم سخت میشن.
این چیزی رو که شما میخواید یه نرم افزار نمیوته براتون طراحی کنه شاید کمک کنه اما هیچ نرم افزاری نیست که قدرت طراحی رو به این سبک و حی ساده تر رو داشته باشه و اگر هم باشه خیلی سنگین میشه و این چیزی نیست که شما میخواید چون گقتید که سرعت لود شدن باید بالا باشه.
من میتونم اینو برای شما بنویسم.
این آدرس ایمیل منه به من ایمیل بزن.
:لبخندساده:
ehsan[dot]aghaeii[at]gmail.com

idea0098
شنبه 25 شهریور 1391, 09:56 صبح
دوست عزیز من می خواهم یک نمونه کد بهم بدید تا تغییر بدم یا نرم افزاری که با استفاده از جکوئری حرکت را در صفحه طراحی می کند .مثلا فقط یک آبجکت وسط صفحه بنویسید که وقتی موس را روی آن می بریم یک پنجره باز شود فکر نمی کنم برای حرفه ای ها بیش از یک ساعت وقت بگیرد