PDA

View Full Version : انتخاب C#‎ برای Socket Programming

nbe( amateur C sharp
شنبه 25 شهریور 1391, 10:58 صبح
با سلام.... ببخشید دوستان من میخواستم بپرسم انتخاب C#‎ برای نوشتن یک برنامه Socket Programming که در آن باید نزدیک به 2500 تا Client به یک Server متصل بشن ، کار اشتباهیه؟ و اگر از C#‎ استفاده کنیم باعث میشه که از ترافیک شبکه زیاد استفاده کنیم، یعنی C#‎ حجم پکت های ارسالی را خودش افزایش میده؟ و ممکنه بعد از یک مدت که این 2500 تا متصل شدن به کامپیوتر server ، کامپیوتر server دیگه کشش نداشته باشه؟من تمام این مواردی که پرسیدم رو از کسی شنیدم که می گفت C#‎ این مسائل رو به وجود میاره، میخواستم از دوستانی که تجربشون بیشتره بپرسم که این موارد درست است؟ اگر اینها درسته ، پس کدام زبان برای Socket Programming و اتصال تعداد زیاد Client مناسب است؟

ممنونم ... .

nbe( amateur C sharp
شنبه 25 شهریور 1391, 13:32 عصر
میشه یکی راهنمائی کنه!!!!!!!!

kkkaka
شنبه 25 شهریور 1391, 17:17 عصر
راستشو بخوایی بنده یکم socket programing کردم البته نه تا این حد ولی برای من هم جای سواله اگر واقعآ C# این ایراداتو داشته باشه پس دیگه گدوم زبان میمونه که بشه باهاش این کارو کرد؟!
این کسی که این حرفهارو خدمت شما گفتن خودشون تو زمینه C# فعال بودن یا Java جسارت نباشه ولی اکثر دوستان بیشتر از روی تعصب حرف میزنند تا علم.

nbe( amateur C sharp
یک شنبه 26 شهریور 1391, 08:54 صبح
ایشون در زمینه C فعال بودن و این ایرادات را در مورد زبان C# و socket programming گفتند ، من هم نمیدونم اینها درست است یا نه؟