PDA

View Full Version : گزارش گیری

sara_csharp
یک شنبه 26 شهریور 1391, 16:19 عصر
سلام
من یه برنامه با سیشارپ نوشتم و با کریستال ریپورت امکان گذارشگیری توش قرار دادم می خوام جمع مبالغ رو به حروف فارسی در کریستال ریپورت نوشته بشه ولی فقط با حروف انگلیسی نوشته می شه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

roolinjax
یک شنبه 26 شهریور 1391, 18:34 عصر
سلام
باید یه فونتی بذارید که فارسی رو ساپورت می کنه.
مثل b zar ، فقط نکته ای که این وسط مهمه اینه که اگر می خواید این برنامه رو جایی نصب کنید ، حتما فونت مورد استفاده ی خودتون رو توی پوشه ی Fonts سیستم مشتری نصب کنید (که کار خیلی راحتیه )
موفق باشید

ali_habibi1384
دوشنبه 27 شهریور 1391, 07:57 صبح
سلام
باید یه فونتی بذارید که فارسی رو ساپورت می کنه.
مثل b zar ، فقط نکته ای که این وسط مهمه اینه که اگر می خواید این برنامه رو جایی نصب کنید ، حتما فونت مورد استفاده ی خودتون رو توی پوشه ی Fonts سیستم مشتری نصب کنید (که کار خیلی راحتیه )
موفق باشید
يعني شما ميخوايد بگيد با تغيير فونت نوشته هاي انگيليسي ترجمه ميشه و حروف انگيليسي به فارسي تبديل ميشه!
2تا راه حل داريد:
1- جمع رو در فرم اصلي حساب كنيد و اونو به فارسي تبديل كنيد و بصورت پارامتر به كريستال پاس بديد.تبديل عدد به حروف فارسي در ابزار txtPro انجام دادم و ميتونيد از امضاء من دانلودش كنيد.
2- يه فرمود اضافه كنيد در فرم كريستالتون و كئهاي تبديل رو اونجا بذاريد و سپس اونو در گزارش قرار بديد كه فكر ميكنم را حل اول خيلي راحتتر و كم دردسر تر باشه.

sara_csharp
دوشنبه 27 شهریور 1391, 10:17 صبح
خیلی ممنونم کارم حل شد یک دنیا ممنونم

ehsan7007
دوشنبه 27 شهریور 1391, 11:26 صبح
خیلی ممنونم کارم حل شد یک دنیا ممنونم

برای تشکر بهتره از راه اصولیش استفاده کنید !

یه دکمه گذاشتن زیر پست ها که اگه خواستید تشکر کنید! :لبخند:

roolinjax
سه شنبه 28 شهریور 1391, 17:08 عصر
يعني شما ميخوايد بگيد با تغيير فونت نوشته هاي انگيليسي ترجمه ميشه و حروف انگيليسي به فارسي تبديل ميشه!
2تا راه حل داريد:
1- جمع رو در فرم اصلي حساب كنيد و اونو به فارسي تبديل كنيد و بصورت پارامتر به كريستال پاس بديد.تبديل عدد به حروف فارسي در ابزار txtPro انجام دادم و ميتونيد از امضاء من دانلودش كنيد.
2- يه فرمود اضافه كنيد در فرم كريستالتون و كئهاي تبديل رو اونجا بذاريد و سپس اونو در گزارش قرار بديد كه فكر ميكنم را حل اول خيلي راحتتر و كم دردسر تر باشه.

بله برادر ، من این روش رو تست کردم و جواب گرفتم
حالا شما لقمه رو دور سر خودت بچرخون تا سرگیجه بگیری !!!!!
اگه باور نداری شما هم تست کن تا به باور قلبی برسی که میشه.
خوش تیپ باشی با عینک زیبات !!!!

ali_habibi1384
سه شنبه 28 شهریور 1391, 17:40 عصر
بله برادر ، من این روش رو تست کردم و جواب گرفتم
حالا شما لقمه رو دور سر خودت بچرخون تا سرگیجه بگیری !!!!!
اگه باور نداری شما هم تست کن تا به باور قلبی برسی که میشه.
خوش تیپ باشی با عینک زیبات !!!!
عزيزم چرا ناراحت ميشي خب؟ كدت رو بذار ما هم ياد بگيريم. اگر واقعا كدي وجود داره.:قهقهه:
خون خودتو كثيف نكن . عينكم هم قابل شما رو نداره:لبخند:

abcd_a
سه شنبه 28 شهریور 1391, 18:16 عصر
سلام
نیاز نسیت کد بنویسی همنطور که roolinjax گفتند اگر برای یک کنترل فونت فارسی انتخاب کنی عدد ها را فارسی نشون میده میگی نه امتهان کن

من از فونت B Titr برای یک کنترل label استفاده کردم خروجیش به صورت زیره