PDA

View Full Version : سوال: ارتباط دادن زمان ورود و خروج هر کاربر

aminaltavista
دوشنبه 03 مهر 1391, 08:16 صبح
سلام
زمانی که یه کاربر لاگین میکنه زمان لاگینش تو یه جدول ذخیره میشه و زمانی هم که خارج شد باز هم اطلاعات خود و زمان خروج تو یه جدول دیگه ذخیره میشه !

حال چه طور باید اطلاعات ورود و خروج هر زمان برای هر کاربر رو جداگانه تو دیتاگرید show کرد ؟

من تا الان از join استفاده کردم و بزرگترین مشکلش اینه که زمان ورود رو درست نشون میده اما خروج نه ! وبه جای زمان خروج یکی از زمان ها رو که اون کاربر انجام داده رو بر میگردونه . تصویر زیر رو ببینید:
93205
فیلد زمان ورود و خروج

میبینید که یکسان نیستند و زمانهای ورود با خروج برابری ست نیستند . چگونه باید هر زمان ورود رو با زمانهای خروج مجزا ست کنم.

دوستان شاید بگید از کلید خارجی استفاده کن اما به طور باور نکردنی من کار باهاش رو بلد نیستم:ناراحت: وتا الان با دستورات قدرتمند sql کارم رو انجام میدادم . لطف کنید و واضح توضیح بدبد که چه کار کنم!:متفکر:

Mahmoud Zaad
دوشنبه 03 مهر 1391, 09:09 صبح
سلام
شما باید هم زمان ورود و هم زمان خروج رو در یک جدول ثبت کنید یعنی وقتی زمان ورود رو ثبت می کنید id مربوطه رو به دست بیارید و توی یه متغیر ذخیره کنید بعد زمان خروج این رکورد رو آپدیت کنید. نحوه به دست آوردن آخرین رکورد (پست 12) (http://barnamenevis.org/showthread.php?329490-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-primary-key-%D8%AF%D8%B1-textbox-%DB%8C%D8%A7-label-%28%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AD%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%87%29/page2)