PDA

View Full Version : حرفه ای: اشتراک پروژه در شبکه با Team Foundation Server

navidkhalilian
چهارشنبه 05 مهر 1391, 13:04 عصر
سلام دوستان.من می خوام سورس یه پروژه را روی سرور قرار بدم و روی کلاینت ها کارمندهای شرکت روی اون سورس کار کنند.اکثر مطالبی که دیدم سورس ها روی کلاینت ها بود و دست آخر روی سرور یکی میشد اما من می خوام سورس روی سرور باشه و با سطح دسترسی هر کسی به یه قسمت از سورس دسترسی داشته باشه.آیا این امکان در Team Foundation Server وجود داره؟ درصورت امکان دوستان راهنمایی کنند.تشکر

peyman13618
سه شنبه 13 فروردین 1392, 14:41 عصر
سوال من هم همین هست. ما 4 تا سیستم داریم که یکی از اونها ویندوز سرور 2008 داره و بقیه ویندوز 7 هستند. روی سرور هم اس کیو ال 2008 نصب کردم هم ویژوال استودیو 2010 هم tfs 2012. روی کلاینت ها هم team explorer. از روی کلاینت ها به سرور کانکت میشه و اسم اون کالکشنی که ایجاد شده رو میاره ولی نمی دونم پروژه ای که الان داریم رو کجا روی سرور باید کپی کنم که بقیه بتوانند روی قسمت های مختلف کار کنند؟ اگر روی یکی از کلاینت ها باشه بقیه می توانند به آن پروژه دسترسی داشته باشند؟ سوال دیگه اینکه روی سرور باید اکتیو دایرکتوری هم نصب کنم یا ورک گروپ هم باشند این کار انجام می شه؟؟
الان یک پروژه داریم که می خواهیم به سرور اضافه کنیم. توی راهنمای سایتش سناریو های مختلف داره خیلی گیج کننده است. از دوستانی که کار کردن خواهش می کنم یه راهنمایی ساده کنند. پست های دیگه رو هم گشتم هیچ کدوم به نتیجه نرسیدن.
وقتی هم از روی team explorer کلاینت می خوام یک new team project اضافه کنم خطای زیر رو میده
TF30172 you don't have permission to create a new team project
در حالیکه اسم همه ی کاربر ها رو تو tfs وارد کردم و پرمیژن دادم

navidkhalilian
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 14:51 عصر
اساتید محترم.لطفاً راهنمایی کنید.این موضوعی هست که اکثریت باهاش مشکل دارند.تشکر

dbdbdb
شنبه 31 فروردین 1392, 10:59 صبح
این لینک میتونه کمکتون کنه
http://blogs.msdn.com/b/jasonz/archive/2009/10/21/tutorial-getting-started-with-tfs-in-vs2010.aspx