PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه بدون نیاز به Dotnet framework

voice.of.silence
شنبه 08 مهر 1391, 13:29 عصر
سلام دوستان:
آیا امکان دارد برنامه ای را که با C# نوشته شده را بدون نیاز به Dotnet framework اجرا کرد؟
چگونه می توان از کام استفاده کرد تا دیگر به دات نت نیاز نباشد.؟
با سپاس .
Voice of Silence

uniqueboy_ara
شنبه 08 مهر 1391, 13:59 عصر
من یه مدتی خیلی دنبال این کار بودم، تنها راه عملی که پیدا کردم این بود که از Spoon Studio استفاده کنی، این نرم افزار از برنامه شما یه برنامه Portable میسازه که به صورت مستقل اجرا میشه
ولی یه مشکل اساسی داره و اونم اینه که حجم نهایی خیلی زیاد میشه، مثلا اگه برنامه شما 3mb باشه بعد از تبدبل به بیش از 200mb افزایش پیدا می کنه

mehdy.programmer
شنبه 08 مهر 1391, 14:07 عصر
تا جایی که من میدونم این زبون C#.NET هستش و غیر ممکنه بدون .NET بشه این کارو کرد . شما اگه می خواید این کارو بکنید باید با استفاده از زبون های Native این کارو انجام بدید(مثل C++,delphi,VB)!

modern_amin
یک شنبه 09 مهر 1391, 10:39 صبح
حق داره اجرا نشه ... ویندوزها اکثرا xp2001 هست، آپدیتهاشم اکثرا الکیه........تو صنعت نرم افزار میدونید 11سال یعنی چی؟ یعنی انقلاب جدید نرم افزاری... مجابشون کنید سیستم هاشون قدیمین..

شدن میشه ، ولی اصلا سفارش نمیشه......... کاربر رو مجاب کنید یا رو اکس پی دات نت3 و اینستالر داشته باشه یا اکس پی سرویس پک3 و یا هر ویندوز جدیدتری مثه ویستا و 7 داشته باشه

در ضمن بهترین و سریعترین سیستم عامل برای c# ویندوز 7 هستش...فوق العاده میکنه دات نت رو