PDA

View Full Version : سوال: گذاشتن رمز بروی پایگاه داده در sql server 2008

vaheeed
چهارشنبه 12 مهر 1391, 08:13 صبح
سلام
جستجو کردم و موردهایی که پیدا کردم نمیدونم چرا واسه من جواب نداد!! شاید فرق میکنه نوع نصب کردن من .
موقع نصب جایی که پسورد میخواد من همه رو رو network گذاشتم بدون پسورد . حالا یه دیتابیس دارم که میخوام روش پسورد بزارم ؟؟؟ داخل سکوریتی رفتم و یه یوزر ساختم و بعد ... نمیدونم کلا گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید

vaheeed
شنبه 15 مهر 1391, 19:44 عصر
چند حالت داره یا کسی بلد نیست که یخورده برا این انجمن عجیبه یا سوالم خیلی سادست ارزش جواب نداره !!! حالا استادا اگه لطف کنن یه منبع معرفی کنن ممنون میشم البته لطفا گوگل و یاهو و ام اس ان رو پیشنهاد ندین مرسی

r. salehi
یک شنبه 16 مهر 1391, 04:25 صبح
سلام دوست عزیز
من هم آنچنان حرفه ای نیستم اما تا جایی که میدونم شما به دو صورت کلی میتونید به بانکتون سکیوریتی بدید. یکی همون روش Network هست که ازش استفاده کردید. در این روش اعتبار یوزر بر اساس سکیوریتی که داخل شبکه برای کاربران مختلف تعریف میکنید عمل میکنه. همون طور که مثلا در شبکه به یک نفر اجازه دسترسی به یک فولدر را میدید و به دیگری نمیدید. پس در حالتی که شما تنظیمات بانکتون را انجام دادید، در واقع دسترسی کاربران را به ویندوز و بخش سکیوریتی ویندوز محول کردید.
حالا یک روش دیگه استفاده از پسورد خواهد بود که یوزر مستقل از نوع دسترسی شبکه باید دارای پسورد دسترسی هم باشه. البته گمان میکنم حالت ترکیبی هم وجود داشته باشه.
در این خصوص مطالب زیادی به صورت کتاب الکترونیک وجود داره که به راحتی میتونید پیداشون کنید.
امیدوارم توضیحات مختصر من بدردتون بخوره.
موفق باشید.