PDA

View Full Version : عدم مشخص کردن خط و متن error در vs و نمایش پیغام خطای ویندوز و درخواست برای بستن پروژه

Sal_64
جمعه 14 مهر 1391, 20:04 عصر
سلام- چند روزی وقتی پروژه با هر نوع کد اشتباهی دیباگ میکنم بجای نمایش متن خطا و خطی که ایراد داره ویندوز مستقیما پنجره خطای خودش با سه گزینه send-dont send-debug نمایش میده و بعد از زدن dont send پروژه از حالت دیباگ خارج میکنه و به محیط کد نویسی پروژه بر می گرده-وبا زدن debug هم کاری انجام نمیده - دوستان میتونن راهنمایی کنن - ویندوز xp و vs2008 . تشکر

Sal_64
شنبه 15 مهر 1391, 18:05 عصر
تصور میکردم ممکن بخاطر آنتی ویروسی باشه که تازگی نصب کردم - حذفش کردم - اما هنوز مشکل پابرجاست

Sal_64
دوشنبه 17 مهر 1391, 22:32 عصر
سلام - مهندسین گرامی- بعد از به مرخصی رفتن ایروو گیر ویژال استدیو ، چندی ست شده ام کامپیالر برنامه و ذربین بدست ایرور کشف مینمایم :)) - دوستان تا حالا به چنین موردی بر نخوردن ؟؟؟ پیشنهادی ،ر اهنمایی ...

Sal_64
پنج شنبه 20 مهر 1391, 20:07 عصر
بعید میدونم دیگه کسی به این مورد برخورد کنه، اما خب راه حل میگم شاید بدرد کسی خورد ، راه حل : اضافه کردن Application.ThreadException به کلاس Program.cs پروژه.

morteza271
پنج شنبه 20 مهر 1391, 21:33 عصر
بعید میدونم دیگه کسی به این مورد برخورد کنه، اما خب راه حل میگم شاید بدرد کسی خورد ، راه حل : اضافه کردن Application.ThreadException به کلاس Program.cs پروژه.
ممنون دوست عزیز که راه حل رو گذاشتین تا دوستان ازش استفاده کنند.

ولی منظورتون از اینکه گفتین اون عبارت رو به کلاس Program اضافه کنیم یعنی چی؟
میشه بیشتر توضیح بدین و کد کلاس Program رو بذارین...
اینجوری دیگه بطور کامل راه حل رو گذاشتین...
با تشکر...

Sal_64
جمعه 21 مهر 1391, 09:10 صبح
از این روش برای مدیریت خطاهای هندل نشده در سیستم مقصد استفاده میشه - اما ادر این مورد بخصوص هم جواب داد

modern_amin
یک شنبه 23 مهر 1391, 16:13 عصر
محتویات دیباگ رو پاک کن تا برنامه دوباره بسازه....
و از try catch تو کدنویسی استفاده کن