PDA

View Full Version : فاکتور در stimul report

hamkelasii
شنبه 15 مهر 1391, 10:01 صبح
با سلام . می خوام چند تا فاکتور رو چاپ کنم ، مثلا از شماره 1 تا 10
مشکل اینجاست که نمی دونم چطور وقتی یه فاکتور تموم شد ، بره صفحه بعد و فاکتور دومی رو نشون بده ؟
یعنی هر فاکتور رو تو یه صفحه مجزا نشون بده ؟
چه طور بگم برو صفحه بعد ؟

hamkelasii
شنبه 15 مهر 1391, 11:26 صبح
لطفا یکی کمک کنه

Nima_kyan
شنبه 15 مهر 1391, 14:39 عصر
سلام
خوب شما باید برای هر فاکتور یه GroupHeaderBand در فرم گزارشتون قرار بدید که میشه سربرگ فاکتورتون.
حالا خود GroupHeaderBand رو انتخاب کنید و از Peroperties اون گزینه New Page Before رو برابر True قرار بدید.
93654

hamkelasii
شنبه 15 مهر 1391, 17:47 عصر
ممنون از پاسختون .
ولی نمی دونم سوالم رو خوب توضیح دادم یا نه ...
ببینید ، من مثلا 2 تا فاکتور دارم . ای دو فاکتور ، هر کدوم 3 تا ریز فاکتور (موجودی هر فاکتور ، یا همون سطرهای فاکتور) دارند . تو دو تا for تودرتو ، که اولی خود فاکتور و دومی ریز فاکتور هستش ، فاکتور هارو چاپ می کنم .
مشکل اینجاست که باید طوری به چاپ بفرستم که همزمان همه فاکتور ها به چاپ برن ، و هر کدوم تو صفحه مجزا ...

for (j = 0; j < dt.Rows.Count; j++)
{
d1 = clk.get_Riz_fac(dt.Rows[j]["ID"].ToString());

for (i = 0; i < d1.Rows.Count; i++)
{
ds.Data.Rows.Add(dt.Rows[j]["ID"].ToString(), dt.Rows[j]["Date"].ToString(), dt.Rows[j]["Dec"].ToString(), d1.Rows[i]["Radif"].ToString(), d1.Rows[i]["name"].ToString(), d1.Rows[i]["vahed"].ToString(), d1.Rows[i]["size"].ToString(), d1.Rows[i]["Co"].ToString(), d1.Rows[i]["seri"].ToString(), d1.Rows[i]["Expired"].ToString());
}
stiReport1.RegData(ds.Data);
stiReport1.Compile();
stiReport1.Render();
stiReport1.Show();
}

اینطوری همه تو یه صفحه چاپ می شن . انگار که همش یه فاکتور هستش
فکر کنم باید بعد for دومی طوری بگم که داده ها رو اضافه کنه بعدش بره صفحه بعد و for اول رو ادامه بده ...
کمک کنین لطفا

Nima_kyan
یک شنبه 16 مهر 1391, 08:45 صبح
هم کلاسی عزیز یه عکس از خروجی فرم گزارش استیمولت و یکی هم از صفحه design گزارشت بزار ببینم الان خروجیش به چه شکله.
ظاهرا مشکلت گروه بندی نکردن گزارشته. عکس رو بزار که بگم چی کارش کنی