PDA

View Full Version : چرا این بخش این همه لنگه ؟

Gladiator
یک شنبه 02 آذر 1382, 22:02 عصر
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

چرا کسی نمیاد اینجا بحث کنه . سوالات فنی بپرسه . کل کل کنه . جواب بده . جواب بخواد و و و و .......

لطفا نظر بدین که به چه شکل میشه این بخش رو فعال کرد . مثلا کاری که خانم تفریشی انجام داد خوبه ؟ مقاله منظورمه .

اگر خوبه لطفا بگید در چه مواردی باشه خوبه . تا سعی کنیم این بخش رو بالا بیاریم .

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز . لطفا بی تفاوت از اینجا عبور نکنید نظرتون رو بگید .

مهدی کرامتی
دوشنبه 03 آذر 1382, 00:42 صبح
چرا کسی نمیاد اینجا بحث کنه . سوالات فنی بپرسه . کل کل کنه . جواب بده . جواب بخواد و و و و .......
بخاطر کمبود نیروی متخصص که در ضمن علاقه به شرکت در جمع و کمک به دیگران هم داشته باشه.

لطفا نظر بدین که به چه شکل میشه این بخش رو فعال کرد .
با مطرح کردن سوالات، و پیگیری کردن در زمینه یافتن افراد متخصص مایل به همکاری.

کم حوصله
دوشنبه 03 آذر 1382, 00:54 صبح
والا من کوچیک تر از اونم که نظر بدم ولی به نظر من علت کم رونق بودن این بخش اینه که معمولا مسائل آن خیلی کلی و جوابهای آن خیلی طولانی و گاهی خیلی تخصصی هست و اینجا هم تعداد افراد متخصص انگشت شمارند و همین هایی که این جا هستند اینقدر به بچه ها کمک می کنند و در تمام بخش ها می روند که دیگر وقتی برای آنها نمی ماند که به این بخش بیایند و من واقعا ازشون ممنونم که در حد توان هستند همه جا
به هر حال در کل فکر کنم مشکلاتی که در این خصوص هست خیلی تخصصی هست و با توجه به کمبود امکانات و ... امکان پذیر نیست برای جواب دادن به آنها و یا پرسیدن در مورد آنها :roll:

Gladiator
سه شنبه 04 آذر 1382, 13:52 عصر
به هر حال در کل فکر کنم مشکلاتی که در این خصوص هست خیلی تخصصی هست و با توجه به کمبود امکانات و ... امکان پذیر نیست برای جواب دادن به آنها و یا پرسیدن در مورد آنها
کم حوصله جون شما حوصله نداری وگرنه مشکل فنی رو باید تخصصی حل کرد . مگه نه ؟

در مورد این موضوع به نظر خودم دلیل اصلی اینه که بچه ها زیاد به موارد توجه نمیکنند . اصلا کسی اینجا داریم که برای خودش شبکه راه اندازی کنه یا مثلا از سرویسهای شبکه ای استفاده کنه . یا مثلا بخواد بدونه چطوری با امکانات خود ویندوز میتونه یه کنفرانس صوتی تصویری توی یک شبکه LAN داشته باشه ویا اینکه مثلا چطوری میتونه یک شبکه رو به هر شکلی که مد نظرش باشه کانفیگ کنه و مثلا کسی اینجا هست که بخواد بدونه VPN چیه . کسی اینجا داریم که بخواد بدونه چطوری میتونه 2 تا LAN رو به هم متصل کنه . و مثلا کسی اینجا دلش میخواد بتونه به جای اینکه با یاهو مسنجر برای کسی فایلی رو ارسال کنه طرف بیاد از روی اف تی پی شخصی خودش این فایل رو دانلود کنه .

این فقط یک دلیل بود .

سعی کنید بپرسید . فقط توی خط برنامه نویسی نباشید . این بخش هم بخش با ارزشیه . مطمئن باشید یه جایی به دردتون میخوره .
من خودم 1001 سوال دارم که بپرسم ولی چون اینجا کسی جواب فوق تخصصی نمیده مجبورم توی این سایتو اون سایت بچرخم تا یه وقتی به یه نتیجه ای برسم .

به هر حال پیشنهاد میکنم بروبچ بیشتر به این بخش سر بزنند .
موفق باشید .

کم حوصله
سه شنبه 04 آذر 1382, 20:42 عصر
کم حوصله جون شما حوصله نداری وگرنه مشکل فنی رو باید تخصصی حل کرد . مگه نه ؟
:shock:
ببین من نمی خواهم اینجا مبحث را عوض کنم ولی چون گفتید این رو می گم
هیچ وقت با توجه به ظاهر چیزی تصمیم گیری نکنید چرا چون همیشه این ظاهر نیست که نشان دهنده باطن است درست که id من کم حوصله است ولی دلیل نمیشه من کم حوصله باشم برعکس در این فقره خوشبختانه خیلی هم پر حوصله هستم
دلیل اثبات
1- اگر به میزان حضور من در این سایت توجه کنید خواهید در یافت که حداقل من در روز بیش از 3-4 ساعت از زمانم را در اینجا می گذرونم و شاید باورتون نشه تو این 4-5 ماهی که من با این سایت آشنا شده ام به غیر از اینجا به هیچ جای دیگه سر نزدم در صورتی که هر کسی دیگه جای من بود شاید تا به حال از این جا خسته شده بود و یا حداقل میزان حضورش را کم تر می کرد ولی من روز به روز بیشتر میام اینجا
2 - به این نکته توجه کنید که هر چیزی با توجه به ظاهری که دارد یا 100% باطنش با ظاهرش یکی است یا 180 درجه با ظاهرش فرق دارد :wink: حالت میانی هم ندارد (البته نادر هست ) :!:
پس با توجه به ظاهر تصمیم نگیرید

خوب بگذریم کلاس اخلاق بسه :mrgreen:

و اما در مورد موضوع ببنید تمام مواردی که شما گفتید برای خود شامل نکات فراوانی است و جای بحث بسیار دارد یعنی به صورت پرسش و پاسخ نمی توان مطرح کرد
البته به صورت مقاله مثل خانم تفریشی چرا می شه
به نظر من در این قسمت با توجه به لینکی که در صفحه اصلی سایت گذاشته شده " پرسش و پاسخ کاربران " محل یافتن راه حل مشکلات است نه فراگیری چیزی البته فرامموش نشه که آقایان عزیز به فکر این فقره هم بودن " سایت آموزشی پرشیا " :wink: :arrow: و بخش دیگری هم داریم به عنوان " مقالات " که هر کدام جهت کاری است :wink:

ولی در کل موضوع شما جالب و بحث برانگیزه

راستی من می خواهم در مورد تمامی مواردی که شما گفتید کسب معلومات کنم اگر براتون مقدور است بگید چه جوری می شه در رابطه با این موارد از شما کسب فیض کرد :oops: ( شما سایت خاصی دارید؟ )

Gladiator
چهارشنبه 05 آذر 1382, 00:40 صبح
خیلی هم درست .