PDA

View Full Version : سوال: ارسال ایمیل دارای template

aliblue
دوشنبه 24 مهر 1391, 21:27 عصر
نمیدونستم این سوالو کجا بپرسم.
فرض کنید یه قالب برای ایمیل هامون طراحی کردیم.مثلا توسط سایت زیر:
http://www.campaignmonitor.com/

حالا این کدهای html رو چطوری با ایمیل ارسال کنیم؟منظورم با کد نویسی نیست.بلکه فرض کنید وارد صفحه Compose در gmail یا Yahoo یا کنترل پنل ایمیل هاست شدیم.حالا این کد های html رو اگه توی کادر متن Copy/Paste کنیم و ارسال کنیم،در گیرنده کد ها نمایش داده میشود،نه قالب زیبا.چه باید کرد؟

Saber Mogaddas
سه شنبه 25 مهر 1391, 13:35 عصر
سلام
کد ها رو تو یک فایل txt ذخیره و در حالت zip ارسال کنید.. می تونید فایل تطف رو به صورت html ذخیره کرده و فشرده سازیش کنید و سپس ارسالش کنید..
موفق باشید..

aliblue
سه شنبه 25 مهر 1391, 13:44 عصر
با تشکر از پاسختون.منظورتون اینه که فشرده کنیم و ضمیمه ی ایمیل کنیم؟من میخوام قالب رو در بدنه ایمیل ببینم.یعنی مثل عکسی که ضمیمه کردم.
94050

2undercover
سه شنبه 25 مهر 1391, 15:41 عصر
دوست عزیز بنده در php کد های ایمیل را حتی استایل های css درون تگ style را به قول شما با کپی پیست ارسال کردم و قالب نمایش داده شد نه کد.

Saber Mogaddas
سه شنبه 25 مهر 1391, 17:41 عصر
سلام
خوب برای اینکار تنها کپی کد های html کافی نیست باید استایل های تگ ها رو نیز به صورت inline به هر تگ اعمال کنید ..

aliblue
سه شنبه 25 مهر 1391, 19:30 عصر
من کاری به php یا ... ندارم.یه قالب ساختم توی همون سایتی که گفتم.استایل ها هم در اول فایل تعریف شده.حالا این کد ها رو توی یکی از ایمیل هام در جیمیل کپی کردم و برای ایمیل دیگرم در یاهو فرستادم ولی بصورت متن نشون داد.
در صورتی که همین کدها رو با کدنویسی asp.net ارسال کردم قالب رو به درستی نشون داد.