PDA

View Full Version : گفتگو: آپلود سایت با 40 دامین با دیتابیس مشترک

shahrzad87
پنج شنبه 11 آبان 1391, 20:24 عصر
سلام
من یک وب سایت طراحی کردم که می خوام با 40 تا دامین آپلود کنم، دیتابیس همه یکسان هست. میشه یک پنل بگیرم و 40 تا دامین تعریف کنم؟ در هر لحظه 1000 نفر با دیتابیس در ارتباط هستن و insert و delete و update انجام میشه. پنل میزبانی چه خصوصیاتی باید داشته باشه که مشکلی پیش نیاد؟ چه پنلی باید بگیرم؟ سایت با asp.net نوشته شده.

Beginner2013
سه شنبه 16 آبان 1391, 21:05 عصر
سلام
من یک وب سایت طراحی کردم که می خوام با 40 تا دامین آپلود کنم، دیتابیس همه یکسان هست. میشه یک پنل بگیرم و 40 تا دامین تعریف کنم؟ در هر لحظه 1000 نفر با دیتابیس در ارتباط هستن و insert و delete و update انجام میشه. پنل میزبانی چه خصوصیاتی باید داشته باشه که مشکلی پیش نیاد؟ چه پنلی باید بگیرم؟ سایت با asp.net نوشته شده.

سلام
درمورد سوال اول:بله می تونید.درمورد سوال دوم،از اونجا که در هر لحظه ممکنه هزار اتصال به دیتا بیس داشته باشید باید حتما از برنامه قدرمندی مانند SqlServer استفاده کنید.واز اونجا که درخواست های زیادی به سایت دارید باید یه سرور اختصاصی بگیرید.توصیه میکنم اگر قصد دارید سایت بزرگی پا کنید و اطلاعاتتون کمه از تجربه های کوچک تر شروع کنید.

khanlo.javid
سه شنبه 16 آبان 1391, 21:58 عصر
من حداکثر تعداد ثبت دومینی که دیدم 20 تا دومین بود ولی شاید میزبان هایی باشن که بزارن 40 تا دومین ثبت کنید.
سعی کنید پهنای باند و سرعت پردازش بانکهای اطلاعاتی که از میزبان میگیرید بالا باشه تا کاربرا دچار مشکل نشن .
بهینه سازی کد هاتون از قلم نیفته (یعنی کد های اضافی رو حذف کنید).

در آخر : قبل از خرید هاست با اپراتور های شرکت میزبان صحبت کنید و شرایط سایتتون رو بهشون توضیح بدید تا بهترین هاست رو بهتون ارائه کنن تا بعدها با شرکت ارائه دهنده هاست به مشکل بر نخورید.

موفق باشید.