PDA

View Full Version : ارسال ایمیل در PHP !!!!

aspismylove
چهارشنبه 17 آبان 1391, 16:40 عصر
سلام دوستان خسته نباشید

میخاستم من و راهنمایی کنید :افسرده:

میرم سر اصل مطلب :

ببینید من یک فرم تماس با ما دارم که میخام کاربر اطلاعات (اسم ، ایمیل ، تلفن ، عنوان پیام و متن پیام رو مینویسه) خودش رو مینویسه و حالا میخام وقتی دکمه ارسال پیام رو میزنه به ایمیل من بیاد ...

** من خودم برنامه نویس ASP.Net هستم ، ولی به دلایلی مجبور شدم که این سایت و با PHP بنویسم و الان همه کارهاش و کردم و فقط همین یک کار مونده . . .

ممنون میشم راهنمایی کنید :لبخندساده:

راستی : تا حالا هیچی PHP کار نکردم و این اولین کار هس که دارم انجام میدم . . .

2undercover
چهارشنبه 17 آبان 1391, 17:01 عصر
باید با استفاده از کلاس PHPMailer به وب میل هاستتون وصل بشید و با استفاده از همین کلاس ایمیلتون رو ارسال کنید!
البته با استفاده از تابع mail() هم میشه ولی بیشتر اوقات جواب نمیده و کلا کار باهاش سخته!!!

mohsen6500
چهارشنبه 17 آبان 1391, 17:03 عصر
سلام دوست عزیز
از شما که قدیمی هستید بعیده
داداش من قبلش یه جستجوی کوچیک میکردید از این تاپیک ها زیاد می دید
درکل تابع ارسال ایمیل در PHP به این صورت هستش:

<?php

$Name = "Da Duder"; //senders name
$email = "email@adress.com"; //senders e-mail adress
$recipient = "PersonWhoGetsIt@emailadress.com"; //recipient
$mail_body = "The text for the mail..."; //mail body
$subject = "Subject for reviever"; //subject
$header = "From: ". $Name . " <" . $email . ">\r\n"; //optional headerfields

mail($recipient, $subject, $mail_body, $header); //mail command :)
?>
برای اطلاعات بیشتر می تونید این صفحه (http://ir2.php.net/manual/en/function.mail.php) رو ببینبد

موفق باشید

aspismylove
چهارشنبه 17 آبان 1391, 17:04 عصر
باید با استفاده از کلاس PHPMailer به وب میل هاستتون وصل بشید و با استفاده از همین کلاس ایمیلتون رو ارسال کنید!
البته با استفاده از تابع mail() هم میشه ولی بیشتر اوقات جواب نمیده و کلا کار باهاش سخته!!!

مرسی از راهنماییتون ، ولی من تا حالا هیچی کار نکردم و الان نمیدونم چطوری باید این کارها رو انجام بدم ، میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟؟؟ یا اگه نمونه برنامه ای چیزی لینک بدید و ببینم ممنون میشم :افسرده:

2undercover
چهارشنبه 17 آبان 1391, 19:43 عصر
شما می تونید این کلاس رو از این آدرس دانلود کنید و تو خود فایل های php نصفش توضیحه و در آخر مثال هم داره که می تونید از سورسش بفهمید چی شده.
اینم لینک:PHPMailer V5.1 (http://dl.rayankhane.ir/rayankhane_ir_7_11_12_17_0_th_PHPMailer_v5.1.zip)