PDA

View Full Version : سوال: نحوه (اضافه کردن) (حذف کردن) (جستجو کردن) و ویرایش در پایگاه داده سی شارپ

vahidth
پنج شنبه 18 آبان 1391, 12:20 عصر
سلام چطوری میشه یه رکورد رو به یه دیتا گرید اضافه کرد با استفاده ازbindingNavigator در سی شارپ
چطوری یه رکورد رو حذف کرد؟
و چطوری با استفاده از تکس باکس نام افراد رو جستجو کرد در دیتا گرید؟
94648

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 18 آبان 1391, 12:31 عصر
سلام
مطالب زیادی در سایت در این مورد وجود داره یکم جستجو کنی پیدا میکنی

vahidth
پنج شنبه 18 آبان 1391, 12:33 عصر
جستجو کردم داداش ولی مبتدی هستم میشه شما یاد بدی

sina26
پنج شنبه 18 آبان 1391, 12:50 عصر
جستجو کردم داداش ولی مبتدی هستم میشه شما یاد بدی

سلام دوست گرامی ببین کسی نمیاد که وقت بذاره از اول تا آخرش بهت درس بده چون واقعا نمیتونه شما میتونید با مطالعه کتاب و انواع سورس (http://www.developercenter.ir/forum/showthread.php?22693-نمونه-سورس-فایل-های-های-کاربردی-در-C) هایی که در اینترنت هستند جستجو کنی و یاد بگیری اگه مشکلی هم براتون پیش اومد در تالار مربوطه مطرح کنی دوستان جواب بدن
موفق باشی

JaVa
پنج شنبه 18 آبان 1391, 22:07 عصر
سلام ...

ایجاد پایگاه داده SQL بدون نصب SQL Server
بوسیله ی
Visual Studio
به همراه عملیات
"درج - حذف - ویرایش"
(http://barnamenevis.org/showthread.php?357409-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-SQL-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%86%D8%B5%D8%A8-SQL-Server)

موفق باشی.*

md.shahbaz
جمعه 11 مرداد 1392, 21:40 عصر
دوست عزیز شما می تونید از کد زیر استفاده کنید البته شما قبل از هر چیزی با دیتابیس خود ارتباط دهید و تمام مشخصات که فارسی وارد کردم مشخصات دیتابیس خود را وارد کنید و جایگزین کد های زیر کنید واگر نه با مشکل مواجه می شوید .

sqlConnection Connect = new SqlConnection("Data Source=.;initial catalog=university;integrated security=true");
DataTable dt = new DataTable();
SqlDataAdapter da = new SqlDataAdapter();
Connect.Open();
da.SelectCommand = new SqlCommand();
da.SelectCommand.Connection = Connect;
da.SelectCommand.CommandText = "select * from tblstudent where stundetid=@a";
//da.SelectCommand.Parameters.AddWithValue("@a", txtname.Text);

da.Fill(dt);
Connect.Close();
dataGridView1.DataSource = dt;

لازم به ذکر است که شما باید اسم
sqlConnection
DataTable
SqlDataAdapter

تغییر بدهید به اسم و مشخصات دیتابیس خودتان که استفاده کردید و در کد دستورات نیز اعمال کنید

موفق باشید

armeshi
چهارشنبه 18 فروردین 1395, 06:13 صبح
سلام من چندتا شماره تلفن داشتم می خواستم بدون استفاده از پایگاه داده اونا رو جایی تعریف و براساس فامیل و یا شماره جستجو کنم. چطور می تونم این کارو بکنم
لطفا راهنمایی کنید.

Ilosgroup
یک شنبه 14 آذر 1395, 23:44 عصر
برای حذف چند ردیف از گرید و در نهایت از بانک با چک باکس باید چکار کرد؟ من کد حذف چند ردیف با استفاده از گرفتن مقدار با چک باکس رو نمی دونم.در واقع با کد حذف معمولی چطور باید چند ای دی گرفته شود؟چک باکس اولین فیلد گرید من هست.