PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات در دیتاگرید ویو و عدم نمایش در جدول sql

boysfe5
جمعه 19 آبان 1391, 17:47 عصر
سلام
وقتی که برنامه را اجرا می کنم و اطلاعات را وارد می کنم در دیتابیس ذخیره میشه و در دیتاگرید ویو هم همان لحظه نشان میده ولی وقتی که دیتابیس را باز می کنم همان اطلاعاتی که وارد کردم و در دیتاگرید ویو هم نمایش میده را نمی بینم آیا این مشکل به خاطر استفاده از این دستور هست؟ فقط اطلاعاتی که در هنگام ایجاد جدول وارد کردم را نمایش می دهد
Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\db\Database1.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True

ma.rad
جمعه 19 آبان 1391, 17:57 عصر
نه دوست عزیز شما تا زمانی که تو محیط vs برنامه خودتون را اجرا می کنید هر داده که از طزیق برنامه وارد بانک می کنید بعد از stopکردن برنامه حذف می شه(البته حذف نمیشه بانک اصلی دوباره جایگزین بانکی که اطلاعات توشه می شه)

boysfe5
جمعه 19 آبان 1391, 18:03 عصر
فعلا نمی خوام برنامه را setup کنم آیا راهی وجود ندارد که اطلاعاتی که وارد می کنم در دیتابیس بمونه از بین نره و اطلاعات را دوباره از نوع وارد نکنم؟

ma.rad
جمعه 19 آبان 1391, 18:08 عصر
بله،روی بانک تو solition Explorer کلیک سمت راست کن گزینه Copy to output Directory رو روی گزنیه copy if newer بزار

boysfe5
جمعه 19 آبان 1391, 18:17 عصر
وقتی روی دیتابیس راست کلیک می کنم و میخوام همانی که وارد کردم را ببینم نیست ولی در دیتاگرید هست خیلی ممنون از کمک هایتان

ma.rad
جمعه 19 آبان 1391, 18:23 عصر
خصوصیت Copy to output Directory رو روی گزنیه copy if newer یا Do not copy بزار

boysfe5
جمعه 19 آبان 1391, 18:31 عصر
وقتی Do not copy انتخاب میشه ارتباط با دیتابیس را قطع می کنه و نمی توان وصل شد
Build Action بر روی Content هست