PDA

View Full Version : مشکل در firefox

sharax
دوشنبه 22 آبان 1391, 13:29 عصر
با سلام
دوستان این مجموعه کد هایی هست که برای یک عملیات استفاده می کنم که در اینترنت اکسپلورر جواب می ده ولی تو firefox و دیگر مرورگر ها نه!
از jQuery JavaScript Library v1.5.2 هم استفاده شده!
کد زمیمه شد! 94814

mrgraphy
دوشنبه 22 آبان 1391, 19:46 عصر
دوست عزیز سلام.
شما به جای اینکه از خود جاوا اسکریپت برایajax استفاده کنید میتونید از jquery ajax استفاده کنید که هم حجم کدهاتون کم تر میشه و هم اینکه راحت تر هستش.
کدهایی که گذاشتید فقط کدهای جاوا اسکریپت بود. کد های کامل رو بزارید تا بتونم کمکتون کنم

sharax
چهارشنبه 01 آذر 1391, 12:53 عصر
دوست عزیز دیگه فرصت نیست برای تغییر!
الان فقط مشکل از سمت var pricer = document.focher.price.value; هست که با firebug شناسایی کردم!!!
ممنون می شم کمکم کنید! چون سر در نمیارم چرا روی فایرفاکس جواب نمی ده ولی روی IE جواب می ده!!!
بازم توضیح می دم فقط submit نمی کنه فرم رو به هیچ وجه!
فایل های اصلی را گذاشتم
ممنون می شم کمک کنید و یکم هم عجله دارم!!!
با تشکر

mrgraphy
چهارشنبه 01 آذر 1391, 13:09 عصر
دوست عزیز. کدهاتون رو من نگاه کردم به این علت که ناقص گذاشته بودید نتونستم کامل تستشون کنم.
از چه نسخه ای از فایرفاکس استفاده میکنید؟
در ضمن یعی کنید short tag در phpپاستفاده نکنید.

sharax
چهارشنبه 01 آذر 1391, 13:11 عصر
در پست جدید کد کامل را گذاشتم!

sharax
چهارشنبه 01 آذر 1391, 13:13 عصر
فایرفاکس آخرین ورژن!!
اگر وقت دارین لینک سایت را برایتان پیغام خصوصی کنم!

mrgraphy
چهارشنبه 01 آذر 1391, 14:08 عصر
دوست عزیز.
این فرمی که شما میگید کار نمیکنه از اول در صفحه وجود نداره و بعد از اینکه کاربر روی یکی از سه گزینه کلیک میکنه فرم به صورت ajax فراخوانی میشه در صورتی که کد های جاوا اسکریپت اون در صفحه نوشته شده.
اگر view source بگیرید متوجه میشید که فرم شما در source وجود نداره و این طبیعیه چون به صورت ajax در source قرار میگیره اما جاوا اسکریپت فقط کد های موجود رو چک میکنه و چون فرمی در کئ موجود نیست خطا میده.
در jquery برای جلوگیری از این خطا و رفع این مشکل از توابع live و bind استفاده میشه که کد هایی که بعدا نیز در صفحه لود میشن جرء source قرار بگیرن.
حالا الان شما باید از delegation استفاده کنی که تو جی کوئری گفتم چیه اما تو جاوا اسکریپت میشه EventListener.
از این لینک میتونید توضیحات کاملش رو با مثال مشاهده کنید.
http://davidwalsh.name/event-delegate
در ضمن باید تغییراتی توی فرم ایجاد کنید. باید onclick رو بردارید و Onclick رو تو کد جاوا اسکریپت توسط آیدی استفاده کنید.