PDA

View Full Version : چند نکته کوچولو !

Mohammad_Mnt
پنج شنبه 15 اسفند 1381, 19:39 عصر
اول اینکه BBCode چیه ؟
دوم : فرق TrueType با OpenType توی فونت ها چیه ؟
سوم : فونت های فارسی برای XP رو از کجا می شه گرفت ؟ ( لطفا نگید تو بازار ریخته !!! )
چهارم : یادم رفت :wink:

Vahid_Nasiri
شنبه 17 اسفند 1381, 00:32 صبح
BBCode همان بلد (ضخیم) نوشتن و غیره است بعلاوه امکانات دیگر که اگر در گوگل جستجو کنی اطلاعات بیشتری را در این مورد می توانید بدست آورید چون فارم های دیگر هم از این سیستم استفاده می کنند.......
در مورد فونت تمام یونیکد من یه چند تایی درست کرده ام .......
http://www.geocities.com/vahid_nasiri/fonts.htm
فرق اوپن تایپ و غیره در پشتیبانی کامل از یونیکد و تعداد زبانهایی است که در یک فایل فونت می شود ساپورت کرد و ....... اطلاعات بیشتر و جامع تر را می توانید از آدرس هایی مثل آدرس زیر بدست آورید:
http://www.high-logic.com

Vahid_Nasiri
شنبه 17 اسفند 1381, 00:38 صبح
یک مثال کامل در مورد BBCode
http://www.icehousedesigns.com/community/faq.php?mode=bbcode

Mohammad_Mnt
یک شنبه 18 اسفند 1381, 09:58 صبح
مرسی آقای نصیری ! راستی شما مولف کتاب هستید ؟

Inprise
یک شنبه 18 اسفند 1381, 13:09 عصر
نخیر !!!

ایشون برنامه نویس نما (!) هستند ! :wink:

متخصص نگارش برنامه های فوق پروفشنال در پیت به زبان ویژوال بیسیک !!!

اینپرایز جنگجو !!! :twisted:

Vahid_Nasiri
یک شنبه 18 اسفند 1381, 13:36 عصر
نازتو....... :wink: :roll: :lol: :lol:

Vahid_Nasiri
یک شنبه 18 اسفند 1381, 13:39 عصر
مرسی آقای نصیری ! راستی شما مولف کتاب هستید ؟
اولین و آخرین ! کتاب من را کسی چاپ نکرد! :cry: :lol:
چون مثل اینکه کتابهای جناب حسنی که حتما معرف حضورتان هستند بیشتر فروش دارد تا کتابهای دیگر! :twisted: :twisted: :evil:

Mohammad_Mnt
دوشنبه 19 اسفند 1381, 16:24 عصر
آقای حسنی دیگه کیه ؟ نکنه اینپرایزه ؟ راستی چرا بعضی ها با اسم مستعار می آند ؟ مگه از چیزی می ترسند ؟ :lol:

Mohammad_Mnt
دوشنبه 19 اسفند 1381, 16:26 عصر
راستی : فارسی را پاس بداریم : ... آقای حسنی که معروف حضورتان هستند ...

Mohammad_Mnt
یک شنبه 17 فروردین 1382, 21:02 عصر
چی شد پس :x :evil:

imported_admin
سه شنبه 19 فروردین 1382, 09:11 صبح
عزیزان ، پیرو مباحث حاشیه ای مطرح شده در Form قبلی و تلف شدن وقت و انرژی ما و شما برای مباحث بیهوده و ......... از همه شما دوستان خواهشمندیم که از امکان خوب PM استفاده نموده و پیغامهای شخصی خود را از آن طریق به گوش طرف مقابل برسانید و از نوشتن مباحث حاشیه بشدت بپرهیزید تا ........

در ضمن اگر هر گونه اشگالی در مورد سانسور مطالب و یا چیزهای دیگری که به مدیریت سایت مربوط میشود دیدید ، حتما به خود بنده PM بزنید و از مطرح کردن آن در بخشهایی مثل دلفی بپرهیزید ، آخه من نمیدانم که چرا بخش دلفی در سایت جولانگاه حرفهای حاشیه ای شده و بیشتر از مباحث علمی ، مباحث حاشیه ای در آن مطرح میشه و .......

بابا، بخدا دیگه بسه بسه بسه بسه بسه بسه بسه بسه :cry: ..... وای خسته شدم از اینهمه خاله زنک بازی :cry: و ..........

آخه بابا اگه از کسی ناراحتید به خودش Pm بزنید و هر چی دلتان میخواهد بهش نثار بکنید ولی آن را در بخش دلفی و یا بقیه ننویسید و جو را خراب نکنید و .....
بنده امروز خبر دار شدم که اقای اینپرایز یه مطلبش حذف شده و از دست بنده ناراحت شده ، ولی بنده اصلا روحم خبر نداره که جریان چیه و چی حذف شده ........
خب بی انصافها یکی از دوستانی که از موضوع خبر داشته میمرده به بنده یه PM بده تا من هم در جریان بوده و قبل از حاد شدن مسئله جلوش را گرفته و بخوبی و خوشی حلش میکردیم. حتما باید کار به دعوا و بگو مگو برسه

ای جماعت ، بنده مسئول تمام مطالب حذف شده در Forum که نیستم ، بلکه مدراتور هایی هم داریم که میتوانند اینکار را بکنند و اگه شما انتطار دارید که بنده از صبح تا شب باید چهار چشمی مواظب این بخش لعنتی و پر دردسر سایت بشم تا اتفاقی در آن نیافته ، باید بگم که الماز (یعنی نمیشه) چرا که بنده کارمندم و باید روزی حداقل 8 ساعت کار بکنم تا شکم خودم و زن و بچه هامو سیر بکنم ..................

به هر حال آقایون وخانوما لطفا کوتاه بیایید و هر مسئله ای را در بخشهای عمومی مطرح نکنید تا بصورت مسالمت آمیز بتوانیم در کنار همدیگر بمانیم و از تجربیات و دانش همدیگه بهره مند بشیم .

و السلام - نامه تمام - استفاده بیشتر از PM یادتون نره