PDA

View Full Version : علت اجرا نشدن برنامه نوشته شده با c# 2010 در ویندوز سرور 2003

ali_fbi
دوشنبه 06 آذر 1391, 00:47 صبح
سلام دوستان عزیز

بنده پروژه ای توی c# طراحی کردم که با یک سری وب سرویس کار می کند و ارتباط کامل با اینتر نت دارد

برای همین نیاز هست روی یک سرور مجازی نصب شود

حالا که تقریبا پروژه رو به اتمام هست یک فایل ستاپ ساختم و بر روی ویندوز سرور نصب کردم ولی وقتی برنامه را اجرا می کنم هیچ اروری نمی دهد ولی فرم های برنامه را هم باز نمی کنید

دات نت فرم ورک 4 هم روی ویندوز سرور نصب کردم آیا نیاز به نصب برنامه دیگری هست ؟

لطفا راهنمایی کنید

باتشکر
دوست دار شما

ghasemweb
دوشنبه 06 آذر 1391, 08:39 صبح
با دات نت 4 پروژه رو نوشتی؟ شاید از دات نت دیگه ای استفاده کردی و نیاز به نصب اون هست مثلا نسخه 2 و 3.5

ali_fbi
دوشنبه 06 آذر 1391, 11:41 صبح
همه دات نت هارا نصب کردم برنامه دیگه ای نیاز نیت نصب کنم ؟

ali_fbi
دوشنبه 06 آذر 1391, 13:29 عصر
همه فریم ورک ها نصب کردم در هنگام نصب پروژه ارور موجود در تصویر را می دهد و پروژه به درستی اجرا نمی شود
http://up.vbiran.ir/images/kkny5lunv824awestmuf.jpg

لطفا راهنمایی کنید

باتشکر

ali_fbi
دوشنبه 06 آذر 1391, 22:08 عصر
???????????????????????????????????

Y_Safaiee
دوشنبه 06 آذر 1391, 22:15 عصر
سلام دوست من

برنامه داره میگه نمیتونه Instance مربوط به Sql Server زو پیدا کنه و ممکنه که کانکشن بسته باشه.

اگه از دیتابیس استفاده کردی آیا تنظیمات و مشخصاتش با چیزهایی که ست کردی هماهنگه؟

ali_fbi
دوشنبه 06 آذر 1391, 23:25 عصر
فایل دیتا بیس کنار فایل هست و اصلا به سرور متصل نمی شه و حالت فایل هست اس کیو ال سرور نیست

ali_fbi
سه شنبه 07 آذر 1391, 00:13 صبح
دیتا بیس به صورت Microsoft SQL Server Database File (SqlClient) تعریف شده

لطفا راهنمایی کنید

باتشکر
دوست دار شما

ali_fbi
سه شنبه 07 آذر 1391, 00:14 صبح
دیتا بیس به صورت Microsoft SQL Server Database File (SqlClient) تعریف شده

لطفا راهنمایی کنید

باتشکر
دوست دار شما

Y_Safaiee
سه شنبه 07 آذر 1391, 10:29 صبح
با سلام مجدد

دوست خوبم چی برنامت لوکل باشه یا شبکه باید موتور sql نصب بشه,اگه فایلتم تو خود برنامم Embedded باشه و ببری یه سیستم دیگه در مکانی دیگه باید موتور sql نصب باشه,در سیستم های شبکه ای SQl Server نصب باید بشه در سیستم های لوکال SQLExpress , موتور sql وظیفه برقرار ارتباط با یرنامه ها و تفسیر دستورات و رد و بدل اطلاعات رو بر عهده داره.

به کد زیر دفت کن :

SqlConnection cnn=new SqlConnection(@"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database1.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True");

درسته دیتابیس کد بالام Attach شده اما دلیل درست کار کردن درست نیست,اگه موتور SQL Express (با نصب ویژوال استادیو به صورت پیش فرض نصب میشه) در حال اجرا نباشه سی شارپ نمیتونه به دیتابیس ارتباط برقرار کنه.

شما باید تو فایل نصب بگی SQL Express هم نصب شه یا تو اون سیستم sql express رو نصب کنی.

اینطوری:
95670
موفق باشی
بایت بایت

ali_fbi
چهارشنبه 08 آذر 1391, 17:56 عصر
ممنون درست شد