PDA

View Full Version : تا چند سال سی شارپ رو بورس کاری و مورد استفاده خواهد بود؟

RIG000
دوشنبه 06 آذر 1391, 16:41 عصر
با سلام!
دوستان یک سوالی داشتم که تو عنوان مطرح کردم .
سی شارپ میتونه چند سال دیگه در ایران کاربرد خواهد داشت .
اگه دقت کنید vb دیگه از لیست نیاز مندی های شرکت های برنامه نویسی جمع شده است!
و همه بیشر سی شارپ کار میکنند. حالا تا چند سال این سی شارپ جواب میده؟!
یا اینکه چه زبان هایی میان وسط و بازار رو از سی شارپ میگیرن؟
این wpf چطور هست ؟ ایا ممکن هست مورد کار قرار بگیره؟
java هم داره جا می اوفته تو ایران یا جا افتاده و ....
میشه دوستانی که با کار در ارتباط هستند اطلاعاتشون رو در اختیار ما بذارن . متشکرم.

RIG000
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:52 عصر
از دوستان اطلاعاتی ندارن در این مورد برای ما بذارن؟
ممنون میشیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییم اگه راهنمایی کنید.
:لبخندساده:

plus
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:57 عصر
فعلا که سیستم عامل اول تو ایران با اختلاف ویندوزه و مایکروسافت روی دات نت فریم ورک مانور میده و #C هم زبان کار با دات نت فریم ورک هست.فکر نکنم کسی بدونه مایکروسافت چه سیاستی در رابطه با NET. داره یا چی پیش میاد.
ولی من خودم بعید میدونم تا 4 کمتر از 4-5 سال دیگه دات نت کنار بره...

RIG000
دوشنبه 06 آذر 1391, 22:48 عصر
اینجوری چه چیزی جایگزین میشه؟!!
یک سوال داشتم ایا ما تو لینوکس هم می تونیم سی شارپ کار کنیم؟

samadblaj
دوشنبه 06 آذر 1391, 23:36 عصر
سلام

من عمر این زبان رو تا 10 سال دیگه تضمینش میکنم. :لبخندساده:
منم اوایل مشکل داشتم با این تفکر دلیل وجود زبان V B .net و c# چیه فقط برای مشتریان زبان هستش و گر نه شاید VB زودتر از اینا منسوخ شده بود.
اینجور فکر کن تو یه لوح سی شارپ و یه ویندوز داری که باهاش تا 10 سال دیگه میتونی جواب مشتریات رو بدی. و سلام.

hakim22
سه شنبه 07 آذر 1391, 14:05 عصر
به نظر من زبان CS به این زودیها از رده خارج نمیشه چرا که در حال حاضر تنها رقیب اصلی زبانهایی مثل Java هستش و مایکروسافت در این زمینه زبان بهتری که در اختیار برنامه نویسیان ویندوز قرار بده نداره .

ولی تغییرات بیشتر در سطح امکانات و دات نت هستش نمونش مواردی مثل LINQ که به دات نت اضافه شد در آینده هم قابلیتهای بیشتری به دات نت اضافه میشه.
WPF جانشین WinForm نمیشه چون دردسر طراحی ظاهر گرافیکی در این محیط زیاده و در خیلی پروژه ها عملا نیاز به گرافیک بالا نیست .
Silverlight و اینها هم که برای Web طراحی شده اند و قرار نیست به عنوان نرم افزار های کاربردی مورد استفاده قرار بگیرند.