PDA

View Full Version : مشکل در منو(خیلی فوری)

mahdighasemi
چهارشنبه 05 بهمن 1384, 18:30 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم
وقتی اندازه فرم را در برنامه روی maximize تنظیم می کنم و حالت righttoleft فرم را True می کنم منو می رود سمت راست ولی گزینه هایش جا به جا نمی شود مثلا گزینه یک سمت چپ باید اول باشد آخر است ولی وقتی روی آنها در حالت اجرا می روم نامش درست می شود و عوض می شود که حالت جالبی نیست ولی هنگامی که به فرم اندازه می دهم و در حالت normalباشد این مشکل به وجود نمی اید

Hamedm
چهارشنبه 05 بهمن 1384, 18:57 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم
وقتی اندازه فرم را در برنامه روی maximize تنظیم می کنم و حالت righttoleft فرم را True می کنم منو می رود سمت راست ولی گزینه هایش جا به جا نمی شود مثلا گزینه یک سمت چپ باید اول باشد آخر است ولی وقتی روی آنها در حالت اجرا می روم نامش درست می شود و عوض می شود که حالت جالبی نیست ولی هنگامی که به فرم اندازه می دهم و در حالت normalباشد این مشکل به وجود نمی اید

سلام

شما درست میگید، بعضی از اوقات منو در Right To Left جاهاش بهم میریزه. برای حا این مشکل من قبلا یک کلاس قرار دادم که با اون کلاس مشکل حل میشد.
یک جستجو بفرمائید راحت اون تاپیک رو پیدا خواهید کرد.

در پناه حق موفق باشید و پرتوان

linux
چهارشنبه 05 بهمن 1384, 23:20 عصر
بهتر نیست از این به بعد مشخص کنید با کدام vb.net کار می کنید؟ 2005 یا 2003؟

mahdighasemi
پنج شنبه 06 بهمن 1384, 13:03 عصر
حامد جان اگر لطف کنید و به آدرس mghasemi_57@yahoo.com برایم ارسال کنید متشکر می شوم

Hamedm
پنج شنبه 06 بهمن 1384, 13:12 عصر
حامد جان اگر لطف کنید و به آدرس mghasemi_57@yahoo.com برایم ارسال کنید متشکر می شوم

سلام

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=25185

در پناه حق موفق باشید و پرتوان

niloufar
یک شنبه 09 بهمن 1384, 12:47 عصر
سلام
تو 2005 این مشکل وجود ندارد