PDA

View Full Version : حرفه ای: كمك براي ايجاد قفل براي نرم افزاري كه خودم نوشتم

patrick5053
یک شنبه 19 آذر 1391, 10:04 صبح
سلام
من يه نرم افزاري رو نوشتم كه ميخوام براش يه قفل بزارم كه كسي نتونه اون رو به جز كامپيوتر نصب نشده در روي كامپيوتر ديگري نصب كنه، واينم بگم من ميخوام سي دي برنامه رو بهش بدم و خودم هم نميخوام براش نصب كنم من يه ستاپ براي نصبش ساختم و روي سي دي قرار دادم، حالا چه جوري ميشه همچين كاري كرد.

maythammsp2000
یک شنبه 19 آذر 1391, 13:15 عصر
ميتوني از وش هاي معمولي مثل گرفتن شماره سريال هارد و اينكريپت كردن اون استفاده كني.البته الگوريتم اينكريپتت هر چقدر پيچيده تر باشه هك اون هم مشكلتره

mzjahromi
یک شنبه 19 آذر 1391, 13:21 عصر
از سریال هارد و سریال سی پی یو میشه استفاده کرد ولی اینا مواردی هست که با تغییر تکنولوژی ممکنه با مشکل مواجه بشید.

patrick5053
دوشنبه 20 آذر 1391, 08:06 صبح
من ميخوام يه روشي باشه كه وابسته به سخت افزارها نباشه، چون با ارتقا سخت افزارها ديگه برنامه اجرا نميشه و كاربر رو محدود ميكنه، من نميخوام كاربر رو محدود كنم، آيا هيچ روشي نيست كه اين كار رو انجام بدم.

danialafshari
دوشنبه 20 آذر 1391, 08:57 صبح
من ميخوام يه روشي باشه كه وابسته به سخت افزارها نباشه، چون با ارتقا سخت افزارها ديگه برنامه اجرا نميشه و كاربر رو محدود ميكنه، من نميخوام كاربر رو محدود كنم، آيا هيچ روشي نيست كه اين كار رو انجام بدم.

سلام دوست عزیز
شما می تونی از کد CPU برای کارت استفاده کنی چرا؟
1-خیلی کم پیش میاد که بخواد خراب بشه
2-ارتقای cpu کمتر اتفاق میفته
حالا اگر 2 مورد بالا رو نادیده بگیریم شما قرار نیست به کاربر یک کد بدید باید یک برنامه سرور بسازیم که یک قسمت کیجن داره و یک قسمت کد ساز و قسمت دیگه برای ذخیره اسامی کاربرایی که نرم افزار رو خریدن و برای رفع مشکلت میتونی مثلا به هر کاربر 3 تا کد بدی که اگر ارتقا هم بده یا روی لپ تاپش نصب کنه 3 کد کفافش رو میکنه! کاری که خودم کردم
موفق باشی

patrick5053
دوشنبه 20 آذر 1391, 10:13 صبح
سلام دوست عزيز.
طريقه ساخت همچين برنامه اي رو ميتوني بهم بگي يا يك نمونه برنامه آماده داري كه بشه ببينم چطور كار ميكنه.

danialafshari
دوشنبه 20 آذر 1391, 19:39 عصر
سلام دوست عزیز
ابتدا شما باید در قسمت سرور یک بخش بسازید بنام کد ساز که با یک الگوریتم ریاضی یک کد n رقمی تولید میکنه (یعنی هر کد n رقمی کد برنامه نیست!) بعد در قسمت سرور و کیجن ابتدا الگوریتم کد چک میشه بعد در بانک میره که ببینه new هست یا وجود داره و اگر سه تا بود پیام بده
استارت بزن جایی گیر کردی بپرس. تا شروع نکنی چیزی نمیفهمی درگیر که شدی قضایا میاد دستت الگوریتم رو هم که برات گفتم
موفق باشی