PDA

View Full Version : جلوگیری از لرزش فریم ها در رویداد mouseMove (جناب صارمی عزیز عذرخواهی می کنم)

Sheerkoshan
پنج شنبه 06 بهمن 1384, 23:25 عصر
وقتی با رویداد MouseMove تغییراتی در یک یا چند Label می دهیم وبرای ابطال آن و برگشت به حالت عادی، در محوطه خارج از آن labelها باز با MouseMove آن labelها را به حالت عادی برمیگردانیم ، با حرکت mouse ، آن labelها می لرزند چه باید کرد ؟
صارمی عزیز فایل نمونه را ضمیمه کردم

در مورد نکته دیگه هم
صارمی جان متاسفانه از RecordSet چیزی سر در نیاوردم ، توی help هم چیزی پیدا نکردم اگر ممکن است نمونه ویا راهنمایی آدرسی بفرمایید متشکر می شوم

Sheerkoshan
شنبه 08 بهمن 1384, 21:55 عصر
لطفن یه نگاه به فایل بندازید متوجه خواهید شد

Sheerkoshan
سه شنبه 11 بهمن 1384, 22:50 عصر
وقتی با رویداد MouseMove تغییراتی در یک یا چند Label می دهیم وبرای ابطال آن و برگشت به حالت عادی، در محوطه خارج از آن labelها باز با MouseMove آن labelها را به حالت عادی برمیگردانیم ، با حرکت mouse ، آن labelها می لرزند چه باید کرد ؟
صارمی عزیز فایل نمونه را ضمیمه کردم

در مورد نکته دیگه هم
صارمی جان متاسفانه از RecordSet چیزی سر در نیاوردم ، توی help هم چیزی پیدا نکردم اگر ممکن است نمونه ویا راهنمایی آدرسی بفرمایید متشکر می شوم
هنوز مشکل بجای خود باقیست . در محیط ویژوال بیسیک این اتفاق نمی افتد اما در اکسس متاسفانه ...... اگر راهی پیدا کردید ....
متشکرم

Sheerkoshan
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 17:23 عصر
در نمونه ی آقامحسن تکنسین لرزشها وجود نداشت

moustafa
شنبه 22 بهمن 1384, 22:56 عصر
نمی دانم مشکلاتان حل شده یا نه من یه فایل ضمیمه کردم که دران تا حدودی مشکل حل شده شاید بدرد بخوره

amrabady
دوشنبه 01 اسفند 1384, 23:18 عصر
بابا هیچکدوم از فابلها باز نمیشن

amrabady
یک شنبه 07 اسفند 1384, 00:27 صبح
با سلام
از دستور If در vba و در رویداد on mouse move استفاده کنید. مشکل حله