PDA

View Full Version : سوال: دستیابی به اطلاعات فلش مموری

keyvan_s89
چهارشنبه 22 آذر 1391, 22:24 عصر
سلام
من یه برنامه نوشتم و ریختم رو فلش مموری. میخواستم هر وقت فلش به یک سیستم دیگه وصل شد اون برنامه در آن سیستم کپی و اجرا بشه و هر وقت یک فلش دیگه به اون سیستم سیستم وصل شذ اون فایل به فلش منتقل بشه. (یه چرخه انتقال وجود داشته باشه) چه جوری باید بنویسم. ؟؟

behzadkhatari
چهارشنبه 22 آذر 1391, 23:28 عصر
ببینید دوست عزیز برای نوشتن برنامه مورد نظر تنها راه ایجاد فایل autorun در فلشه که اگه آنتی ویروس داشته باشه جلوشو میگیره. ولی کلا برای نوشتن اینجور برنامه که با زدن فلش اجرا بشه باید یا از service application استفاده کنی یا اینکه برنامه تو در زمان استارت آپ اجرا کنی

keyvan_s89
پنج شنبه 23 آذر 1391, 11:09 صبح
ببینید دوست عزیز برای نوشتن برنامه مورد نظر تنها راه ایجاد فایل autorun در فلشه که اگه آنتی ویروس داشته باشه جلوشو میگیره. ولی کلا برای نوشتن اینجور برنامه که با زدن فلش اجرا بشه باید یا از service application استفاده کنی یا اینکه برنامه تو در زمان استارت آپ اجرا کنی
من الان با سرویس برناممو نوشتم اتوماتیک هم میره تو حافظه ولی میخواستم ببینم چه جوری به فلش مموری دست پیدا کنم ؟

SHD.NET
پنج شنبه 23 آذر 1391, 11:46 صبح
منظور از سرویس چیه ؟ من هم خودم آتوران رو برای یه برناممم لازم دارم . میشه بیشتر توضیح بدین دربارش ؟

danialafshari
پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:16 عصر
درایو فلش :
MessageBox.Show((from drive in System.IO.DriveInfo.GetDrives() where drive.DriveType == System.IO.DriveType.Removable select drive.Name).First());

keyvan_s89
پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:52 عصر
منظور از سرویس چیه ؟ من هم خودم آتوران رو برای یه برناممم لازم دارم . میشه بیشتر توضیح بدین دربارش ؟
با سرویس های ویندوز میتونید کاری کنید که برنامتون بره تو system try و هر وقت ویندوز میاد بالا برنامتون هم اجرا بشه مثل start up ولی در واقع برنامه میره تو رجیستری.

keyvan_s89
پنج شنبه 23 آذر 1391, 13:09 عصر
درایو فلش :
MessageBox.Show((from drive in System.IO.DriveInfo.GetDrives() where drive.DriveType == System.IO.DriveType.Removable select drive.Name).First());
مرسی
ولی میخام بدنم چه جوری میتونم یک فایل خاص رو در فلش پیدا کنم و کپیش کنم به یک مسیر دلخواه و بعد هم بازش کنم.

danialafshari
پنج شنبه 23 آذر 1391, 14:26 عصر
اینطور که فهمیدم فایل مشخصه مکان کپی مشخصه و منبع هم که فلش هست با اون کد درش میاری
خوب همه چیز جوره دیگه
System.IO.File.Copy(@"منبع", @"مقصد");
System.Diagnostics.Process.Start(@"مقصد");

abdullah20
پنج شنبه 23 آذر 1391, 17:42 عصر
نوشتن یه برنامه ای با اتصال فلش به کامپیوتر اجرا بشه کار ساده ای نیست
اگر هم بشه با ++c راحتره تا #c
قبلا هم در این باره در سایت بحث شده