PDA

View Full Version : سوال: ذخیره نتیجه یک کوئری در دیتابیس جدید

mr.siahatgar
پنج شنبه 23 آذر 1391, 20:34 عصر
با سلام من چگونه میتوانم نتیجه کوئری زیر را در یک دیتابیس جدید ذخیره کنم
select book from imdtable group by price

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 23 آذر 1391, 20:36 عصر
چرا تو دیتابیس جدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mr.siahatgar
پنج شنبه 23 آذر 1391, 20:40 عصر
چون من دداده ها رو بر اساس یک فیلد گروه بندی میکنم و بعدا قراره روی انها کاری انجام بدم و نیاز دارم نتیجه این کوئری ذخیره بشه

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 23 آذر 1391, 20:44 عصر
خوب چه لزومی داره اون خا را در یک دیتابیس جدید ذخیره کنی
اگر جدول هات را درست طراحی کنی و کوئری خوب بنویسی لازم نیست یک دیتابیس جدید ایجاد کنی
اصلا این کار منطقی نیست

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 23 آذر 1391, 20:46 عصر
شم اول یک تعداد اطلاعات رو انتخاب میکنی خوب شما میتونی اون رو داخل dataTable بریزی و کارهات رو نجام بدی

mr.siahatgar
پنج شنبه 23 آذر 1391, 20:49 عصر
نمیدونم چطوری باید توضیح بدم ولی من مجبورم این کار را انجام بدم اگه امکان داره بگید چه جوری میتونم اون رو ذخیره کنم

felfely
پنج شنبه 23 آذر 1391, 21:50 عصر
سلام
شما اطلاعات مورد نظر رو وقتی با زدن کوئری بالا دریافت کردین تو یه دیتاتیبل ذخیره کنین
حالا یه کانکشن جدید و کامند جدید و ... برای دیتابیس جدید ایجاد کنین
( و در یک کار پیچوندنی) تک تک سطرهای دیتاتیبل رو با استفاده از حلقه به عنوان کوئری insert وارد دیتابیس جدید بکنید.

موفق باشید

mr.siahatgar
جمعه 24 آذر 1391, 06:46 صبح
ممنون از شما من اونها را در یک تیبل قرار دادم اما نمیدونم چطوری در دیتابیس اینزرت کنم میشه دستور ان را واسم بنویسید

mr.siahatgar
جمعه 24 آذر 1391, 20:22 عصر
کسی میتونه کمکم کنه

AliSaeedi_v
جمعه 24 آذر 1391, 22:04 عصر
سلام یه حلقه از 0 تا تعداد سطرهای اون تیبل منهای یک.بعد دستور اینسرت...اگه دستور اینسرت رو میخوای بگو...

mr.siahatgar
شنبه 25 آذر 1391, 08:13 صبح
سلام منونم از شما . من دستور کلی اینزرت را بلدم ولی اینکه چطور از یه تیبل اینزرت کنم نمیدونم اگه میشه دستور را بنویسید ممنون

mr.siahatgar
شنبه 25 آذر 1391, 15:13 عصر
میشه راهنمایی کنید

veniz2008
شنبه 25 آذر 1391, 15:53 عصر
سلام. چندین راه وجود داره. میتونید تک تک بخونید و در دیتابیس درج کنید یا همه رو بخونید ( و دریک متغیر رشته ای قرار بدید) و در دیتابیس درج کنید. روش زیر همه رو میخونه و در دیتابیس ذخیره میکنه :
ابتدا یک متغیر رشته ای با نام s تعریف کنید.
حالا کد زیر رو بنویسید ( در این کد فرض شده که فیلد اول از نوع int و بقیه فیلدها از نوع رشته ای هستند. شما با توجه به نوع و تعداد فیلدهای جدولتون، مقادیر رو ست کنید) :

string s = "";
int t = dt.Rows.Count;
for (int i = 0; i < t ; i++)
{

s = s + "insert into student2 values(" + dt.Rows[i][0] + ",'" + dt.Rows[i][1] + "',N'" + dt.Rows[i][2] + "',N'" + dt.Rows[i][3] + "')" + ";";
}
s = s.Remove(s.Length - 1, 1);
con = new SqlConnection("Data source =(local);initial catalog = testgrid;integrated security = true");
con.Open();
SqlCommand cmd = new SqlCommand(s, con);
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();
موفق باشید.