PDA

View Full Version : گفتگو: اسکریپت مدارس

Tarragon
دوشنبه 27 آذر 1391, 16:50 عصر
سلام
سیستم آفتاب سی ام اس رو که دفعه قبل معرفی کردم دوستان گفتن طراحیش جای کار داره این دفعه اونم کلا رو طراحیش کار کردم ممنون می شم اگر نظرتون رو درباره این سیستم ( موتور + طراحی + ...) اعلام کنید تشکر.
نسخه دمو (http://aftabcms.ir/index.php)
راستی لطفا عضو شوید تا امکاناتش رو کامل ببینید.

rezaonline.net
دوشنبه 27 آذر 1391, 17:45 عصر
آشناست ولی خوبه .

lordofphp
دوشنبه 27 آذر 1391, 18:34 عصر
خوبه
جالبه اما من که پروژه دو تا مدرسه رو داشتم اینو بگم که حواستون باشه ظاهر خیلی زیبا+ آسون(درحد المپیک) باشه ها
+قیمت خوب

2undercover
دوشنبه 27 آذر 1391, 19:38 عصر
خیلی زیبا بود فقط بهتره به چند تا نکته جزئی دقت کنید:

1. قسمت ورود سریع می بینید که دو تا فیلد قشنگ روی هم نیستن و نام کاربری کمی جلوتره که شاید خیلی جزئی باشه ولی بهتره قشنگ روی هم باشن!

2. بهتره یکمی روی هدر اون قسمتی که نوشته "سایت ساز مدارس نسخه 1" توی طراحیش بیشتر کار کنید چون یک جوری تو ذوق می زنه (البته این نظر منه!)!

3. بهتره وقتی نشانگر روی دکمه ها روی سایت میره شکل نشانگر به حالت اشاره تغییر کنه.چون خودم اول فکر کردم دکمه ها غیر فعال هستن:لبخند:!

4. اون نوار بالای صفحه که مشکلات رو نشون میده وقتی صفحه رو میاری پایین اسلایدشو روش قرار می گیره!(مقدار z-index کمتره!)

ولی در کل بهتون تبریک میگم خیلی خیلی زیبا و کارآمد طراحی شده امیدوارم بتونه موفق بشه!

Tarragon
دوشنبه 27 آذر 1391, 21:12 عصر
مقدار 1 و 4 درست شد ممنون از کمکتون انشالله تو آپلود بعدی روی سایت هم درست می شه.
اون بند 3 رو میتونید راهنمایی کنید که چطوری انجامش بدم.
اون بند 2 هم با یک طراح بزودی صحبت می کنم که برام درستش کنه.
ممنون

Tarragon
دوشنبه 27 آذر 1391, 21:30 عصر
سلام با تشکر بند 3 حل شد.

imanitc
سه شنبه 28 آذر 1391, 08:03 صبح
سلام
مديريت ش ميشه ببينيم ؟

Tarragon
سه شنبه 28 آذر 1391, 13:47 عصر
بله اما بدلیل اشتباهم در کوچک و بزرگ بودن حروف بعضی جاها مشکل داره یوزر نیم و پسورد : admin و 123456

2undercover
سه شنبه 28 آذر 1391, 13:56 عصر
یک مشکل دیگه که همین الان بهش برخوردم اینه که وقتی می خوای از سایت خارج بشی باید یک بار صفحه خروج (logout.php) رفرش بشه!

Tarragon
سه شنبه 28 آذر 1391, 14:10 عصر
اینو یکی از دوستام گفت درستش کردم دفعه ی بعد با آپلود تصحیح می شه اما بازم تشکر.

2undercover
سه شنبه 28 آذر 1391, 14:35 عصر
من تو IE8 تست کردم اسلایدر میاد زیر اخبار و کنار هم قرار نمی گیرن!

Tarragon
سه شنبه 28 آذر 1391, 14:43 عصر
تشکر اما من IE8 ندارم تا تست کنم:((

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 28 آذر 1391, 17:23 عصر
ie testter application

Tarragon
چهارشنبه 29 آذر 1391, 16:36 عصر
سلام
اسکریپت جدید رو آپلود کردم لطفا نظرتون رو بگید ممنون.

Tarragon
چهارشنبه 29 آذر 1391, 17:35 عصر
سلام
کسی نظری نداره؟

Tarragon
چهارشنبه 29 آذر 1391, 20:29 عصر
سلام
یه موضوعی بود گفتم به اطلاع همه برسونم
قالب جدید این اسکریپت توسط آقای رضا شیخله طراحی شده یعنی با گرفتن اجازه از خودشون قالبشون رو برداشتم دوباره می گم طراح قالب آقای رضا شیخله صاحب سایت http://rezaworkshop.ir هستند.

2undercover
پنج شنبه 30 آذر 1391, 05:59 صبح
اگه یکم دقت کنید می بینید که قسمت صفحه اصلی (آخرین اخبار و آخرین دانلود) یک مقدار نسبت به اسلاید عقب تر هستش!

ولی این دفعه خیلی بهتر شده!تبریک!:تشویق:

Tarragon
جمعه 01 دی 1391, 16:52 عصر
انشالله چند تا قسمت دیگه رو کامل کنم دیگه کامل می شه راستی آقاش شهرکی شما نظری ندارید؟
در ضمن من تو هیچ قسمت از کلاس ها استفاده نکردم این مشکلی ایجاد می کنه؟

2undercover
جمعه 01 دی 1391, 16:52 عصر
سلام یک باگ بدجور توی سیستم نظر سنجی پیدا کردم!

وقتی که توی مرورگر اون رادیو ها رو دستی فعال می کنی و یک باتون برای submit هم دستی ایجاد کنی ونظر بدی نظرت ثبت میشه!انگار توی صفحه poll.php چک نمی شه که اگه سیشن فعال بود بعد نظر ثبت بشه!

Tarragon
جمعه 01 دی 1391, 19:00 عصر
سلام
ممنون از اين كه بهم در كامل كردنش كمك مي كنيد
من يك قسمت گذاشته بودم واسه فايل كه اگر طرف وارد نشده بود موتور فايل رو نخونه اما يه اشتباه بسيار كوچيك باعث بوجود آمدن اين باگ شد (تو if ها بجاي استفاده از == از = استفاده كرده بودم ! چقدر آماتورم من D:) كه خدا رو شكر با كمك شما دوست بسيار عزيزم حل شد.