PDA

View Full Version : فراخوانی یک تصویر از کمبو باکس

docendo
پنج شنبه 30 آذر 1391, 17:19 عصر
در کمبو باکس تعدادی نام مانند سیب پرتغال انگور و ... داریم وقتی روی پرتغال کلیک میکنیم که تصویر پرتغال ظاهر شود

docendo
جمعه 01 دی 1391, 10:23 صبح
بین این همه افراد مدعی کسی نیست به این سوال مبتدی جواب بدهد

veniz2008
جمعه 01 دی 1391, 10:38 صبح
سلام. این چه طرز صحبت کردن با دوستاتونه؟
اینجا کسی مدعی نیست. کسی هم بدهکار کسی نیست. ما به همدیگه احترام میذاریم، بحث میکنیم و اشکالات احتمالی همدیگه رو بصورت دوستانه گوشزد میکنیم.
موفق باشید.

harani
جمعه 01 دی 1391, 11:16 صبح
دوستمون راست میگن طرز صحبت شما درست نیست کسی ادعایی نداره که.

در کمبو باکس تعدادی نام مانند سیب پرتغال انگور و ... داریم وقتی روی پرتغال کلیک میکنیم که تصویر پرتغال ظاهر شود
شما میتوننید تصاویرو به ترتیب نامشون تو کامبو باکس داخل کنترل imagelist قرار بدین .بعد کاربر که آیتمی رو که انتخاب میکنه تصویرش نشون داده بشه توسط کد زیر میتونید این کارو انجام بدید :

picturebox1.Image = ImageList1.Images[combobox1.selectedIndex];//a

docendo
پنج شنبه 07 دی 1391, 12:35 عصر
تشکر میکنم

docendo
پنج شنبه 07 دی 1391, 12:36 عصر
سلام. این چه طرز صحبت کردن با دوستاتونه؟
اینجا کسی مدعی نیست. کسی هم بدهکار کسی نیست. ما به همدیگه احترام میذاریم، بحث میکنیم و اشکالات احتمالی همدیگه رو بصورت دوستانه گوشزد میکنیم.
موفق باشید.

تشکر از پاسختان
راستش من فارسیم زیاد خوب نیست برای همین نمیتوانم منظور خود را برسانم
پدر مادرم شیرازی هستند اما من ایران را ندیده ام خیلی دوست داشتم روزی به ایران بیایم پدر میگفت شیراز عروس شهرهای ایران است
به هر حال
درست منظور همان بود که شما شرح دادید
یک سوال دیگر در همین مورد
من دقیقا 6 تا textbox دارم که با یک کلیک برای هرکدام فایلی که از طریق combobox کلیک میکنم پر میشود مشکل اینجاست وقتی برای مثال textbox شماره 4 را invisible میکنم هنگام اجرا textbox 1 تا textbox 3 پر میشود ولی textbox 5 و textbox 6 پر نمیشود نمیدانم مشکل را چطوری درست کنم