PDA

View Full Version : سوال: ارسال پیامک؛چگونه؟

hahaie
دوشنبه 04 دی 1391, 17:25 عصر
سلام.
بنده میخوام در قسمتی از پروژم ارسال پیامک رو داشته باشم.چگونه میشه اینکار رو انجام داد؟
اگه میشه یکم واضح توضیح بدید چون زیاد توی پورت ها و...تخصص ندارم.
ممنون

aradrobo
دوشنبه 04 دی 1391, 17:50 عصر
شما می خواهید در قسمتی از پروژه تون ارسال پیامک داشته باشید ؟:لبخند:

این نرم افزار اختصاصی شرکت بیا 2 اسپم (http://www.bia2spam.mihanblog.com) هستش . فکر هم نمی کنم کسی دیگری در این زمینه بتونه به شما کمک کنه . اگه خواستی تست کنی . یک شماره بده تا بهت اس ام اس بدم .

morteza5358
دوشنبه 04 دی 1391, 17:58 عصر
سلام
به راحتی آب خوردن میتونی این کارو انجام بدی:چشمک:
در جواب دوست خوبم aradrobo هم بگم که یا شما اطلاعات زیادی نداری ، یا بقیه رو دست کم گرفتی.....:لبخندساده:
برای مثال :
برو تو سایت sibsms.com بعد در پنلش امکان این کار وجود داره که با کدهایی که توی همون سایت هم آورده ، با پنل خودت ارتباط برقرار کنی و از سامانه خودت یه اس ام اس به هر کی میخوای بدی (با کد).

موفق باشی

aradrobo
دوشنبه 04 دی 1391, 18:03 عصر
سلام
به راحتی آب خوردن میتونی این کارو انجام بدی:چشمک:
در جواب دوست خوبم aradrobo هم بگم که یا شما اطلاعات زیادی نداری ، یا بقیه رو دست کم گرفتی.....:لبخندساده:
برای مثال :
برو تو سایت sibsms.com بعد در پنلش امکان این کار وجود داره که با کدهایی که توی همون سایت هم آورده ، با پنل خودت ارتباط برقرار کنی و از سامانه خودت یه اس ام اس به هر کی میخوای بدی (با کد).

موفق باشی

منظور دوست ما پنل نیست .

morteza5358
دوشنبه 04 دی 1391, 18:06 عصر
ببخشید اینو یادم رفت که بگم:
اگه بخوای با شماره همراه خودت پیام بدی هم میتونی این کار رو بکنی:متعجب:
البته نه از اون سایته....
بلکه باید با یه کیت که قیمتش حدود 30 تومن هست این کار رو بکنی که فکر کنم وقت زیادی ازت بگیره.
اول باید اون کیت رو ببندی بهد هم مثلا با usb متصلش کنی به کامپیوتر و بعد هم بهش فرمان بدی.

یادت باشه که هر کاری بخوای میتونی بکنی:متفکر:

morteza5358
دوشنبه 04 دی 1391, 18:08 عصر
منظور دوست ما پنل نیست .

دقیقا نمیدونم منظورت چیه؟:متفکر:
با این روش که کفتم اصلا با پنل سر و کار نداریم.بلکه یه دستوری میفرستیم به اون سایت و اتوماتیک از پنل شما اون اس ام اس ارسال میشه.

سعید کشاورز
دوشنبه 04 دی 1391, 18:09 عصر
ببین این لینکhttp://www.mspsoft.com/tag/%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%8A-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE/ به کارت میاد

من خودم تست نکردم ولی شاید اونی که بخوای باشه

morteza5358
دوشنبه 04 دی 1391, 18:12 عصر
ببین این لینکhttp://www.mspsoft.com/tag/%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%8A-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE/ به کارت میاد

من خودم تست نکردم ولی شاید اونی که بخوای باشه

مرسی.لینک خوبی بود.
ولی دوست ما گفت که با پورت کار نکرده.....

aradrobo
دوشنبه 04 دی 1391, 18:19 عصر
دوستای گلم . شماره موبایل خودتونو بدین . یک اس ام اس بهتون بدم . تا بفهمین که دوستمون چی می خواد .

morteza5358
دوشنبه 04 دی 1391, 18:27 عصر
دوستای گلم . شماره موبایل خودتونو بدین . یک اس ام اس بهتون بدم . تا بفهمین که دوستمون چی می خواد .

سلام
پیامتون اومد.
این کارو با روشی که گفتم میشه انجام داد.

aradrobo
دوشنبه 04 دی 1391, 18:42 عصر
نمیشه . ....................

morteza5358
دوشنبه 04 دی 1391, 18:48 عصر
نمیشه . ....................

درسته....برنامه شما از یه شماره دلخواه میفرسته.
ولی این که من گفتم محدوده به شماره سامانه ای که داریم.:چشمک:

hahaie
سه شنبه 05 دی 1391, 18:04 عصر
دوستان سلام.
aradrobo ی عزیز چی رو نمیشه.اینقدر مطلب در موردش پیدا کردم که شما میگی نمیشه؟
با طرز فکر شما که به جایی نمیشه رسید!چرا مطلب رو همینجا بیان نمیکنی که شماره میخوای!!!
ممنون از بقیه دوستان به خاطر راهنماییهاشون.

morteza5358
سه شنبه 05 دی 1391, 18:14 عصر
دوستان سلام.
aradrobo ی عزیز چی رو نمیشه.اینقدر مطلب در موردش پیدا کردم که شما میگی نمیشه؟
با طرز فکر شما که به جایی نمیشه رسید!چرا مطلب رو همینجا بیان نمیکنی که شماره میخوای!!!
ممنون از بقیه دوستان به خاطر راهنماییهاشون.

:تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق:
البته آقای aradrobo اطلاعات خوبی در این زمینه دارن...

ولی
آدم باید علمشو در اختیار همه قرار بده....

uniqueboy_ara
سه شنبه 05 دی 1391, 18:19 عصر
بهترین راهی که من خودم همیشه اش استفاده می کنم و به راحتی هم جواب میده و انعطاف خیلی زیادی هم داره، استفاده از وب سرویسه
سریع و راحت و ارزون

klinton
سه شنبه 05 دی 1391, 22:02 عصر
کامپوننت
mcore.dll

aradrobo
چهارشنبه 06 دی 1391, 16:54 عصر
دوستان عزیز . به این دلیل من می گم با راهکارهایی که دوستان میگن ، مطمئن هستم که نمیشه . چون 3 سال پروژه من در این زمینه بود . و موفق به ساخت چنین نرم افزاری شدم . که بتوانیم از طریق نت ارسال پیام داشته باشیم . بدون هیچگونه محدودیت و بدون نیاز به این پنل های سرویس . و به دلیل امنیت بالا نمی توانم از طریقه ساخت این برنامه چیزی بگویم . برای همین بهتون گفتم شماره بدهید تا به شما اثبات کنم . که به آقا مرتضی اثبات شده است .

morteza5358
چهارشنبه 06 دی 1391, 18:05 عصر
دوستان عزیز . به این دلیل من می گم با راهکارهایی که دوستان میگن ، مطمئن هستم که نمیشه . چون 3 سال پروژه من در این زمینه بود . و موفق به ساخت چنین نرم افزاری شدم . که بتوانیم از طریق نت ارسال پیام داشته باشیم . بدون هیچگونه محدودیت و بدون نیاز به این پنل های سرویس . و به دلیل امنیت بالا نمی توانم از طریقه ساخت این برنامه چیزی بگویم . برای همین بهتون گفتم شماره بدهید تا به شما اثبات کنم . که به آقا مرتضی اثبات شده است .

مزیت کار شما به وب سرویس اینه که شما با هر شماره ای که بخوای پیامتو میفرستی...
اینو گفتم تا دوستان بیشتر متوجه بشن!!!:چشمک:

hahaie
پنج شنبه 07 دی 1391, 08:58 صبح
kilinton عزیز بیشتر توضیح میدادی!شما جواب گرفتی؟میشه در موردش(خصوصیاتش و...)توضیح بدی؟
((جالب اینکه تا حالا دو سه نفری بهم پیام دادند که این نرم افزار رو بهت میفروشیم!!!)))

**خدا بیامرزه ادیسون رو اونم چند سال طول کشید تا برق(؟)رو اختراع کرد ولی الان یه بچه هم میتونه این کار رو انجام بده**

morteza5358
پنج شنبه 07 دی 1391, 10:02 صبح
kilinton عزیز بیشتر توضیح میدادی!شما جواب گرفتی؟میشه در موردش(خصوصیاتش و...)توضیح بدی؟
((جالب اینکه تا حالا دو سه نفری بهم پیام دادند که این نرم افزار رو بهت میفروشیم!!!)))

**خدا بیامرزه ادیسون رو اونم چند سال طول کشید تا برق(؟)رو اختراع کرد ولی الان یه بچه هم میتونه این کار رو انجام بده**
سلام
خب چرا از وب سرویس استفاده نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راحت ، عملی ، امکانات زیاد و ...
خودت هم که گفتی کلی مطلب در موردش پیدا کردی.

klinton
پنج شنبه 14 دی 1391, 17:20 عصر
سلام ببخشید دیر جواب دادم بله استفاده کردم خیلی هم عالی بود البته یه gsm modem نیاز دارین یه تحقیقی بکن مطلب زیاده

salehi20
سه شنبه 17 بهمن 1391, 11:32 صبح
سلام
خب چرا از وب سرویس استفاده نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راحت ، عملی ، امکانات زیاد و ...
خودت هم که گفتی کلی مطلب در موردش پیدا کردی.
چطور میشه به این وب سرویس دسترسی پیدا کرد؟

salehi20
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 08:17 صبح
بهترین راهی که من خودم همیشه اش استفاده می کنم و به راحتی هم جواب میده و انعطاف خیلی زیادی هم داره، استفاده از وب سرویسه
سریع و راحت و ارزون
چطور میشه به این وب سرویس دسترسی پیدا کرد؟