PDA

View Full Version : گفتگو: قیمت این برنامه حسابداری فروشگاه چنده؟

Alireza.imani
دوشنبه 04 دی 1391, 20:47 عصر
سلام...برنامه ای نوشتم برای مدیریت مالی فروشگاه و 70 تومن فروختم . :اشتباه: این هم عکسشه :

http://www.uploadimage.co.uk/images/main-1356371312.jpg

http://uploadimage.co.uk/images/goz-1356372534.jpg

مجموعا 11 فرم داره

**** در ضمن برنامه ی من تمام گزارشات رو چاپ می کنه و User Friendly هم هست ***

گرون فروختم یا ارزون؟اگه ارزونه چقدر می فروختم خوب بود و اگر گرونه چقدر می فروختم خوب بود؟

uniqueboy_ara
دوشنبه 04 دی 1391, 21:10 عصر
قیمت دادن به خیلی چیزا بستگی داره
شما شرکت داری؟
تیم کاری داری؟
نمونه کار موفق داری؟
تجربه کاری در این زمینه داری؟
وضع مالی مشتری در چه حدیه؟
و...
هر کدوم از این موارد میتونه روی قیمت نرم افزار تاثیر گذار باشه
من خودم یه زمانی شرکت نداشتم، یه نرم افزار خفن واسه یه چاپخونه نوشتم 400 تومن
شرکت زدم، یه برنامه واسه یه شرکت ساختمانی زدیم، نصف اون قبلیه هم کار نداشت، 2ملیون تومن!

Alireza.imani
دوشنبه 04 دی 1391, 21:13 عصر
ممنون از نظراتتون اما نگفتید که چند برای این برنامه خوبه؟:لبخند:

sinashahab
دوشنبه 04 دی 1391, 21:21 عصر
اگه طرف سفارش داده بود و شما اختصاصي واسش نوشتيد بايد بگم كه كم بوده. حداقل ميتونستي 150 200 بفروشي(البته بدون جسارت ، چون شركت نميتونه به فرد اعتماد كنه و حتما بايد يه شركت معتبر نرم افزار رو پشتيباني كنه و تضمين سالم بودن بده)

ولي اگه تفريحي نوشتيد و اختصاصي نبوده و شركت بزرگي نبوده، پولي كه گرفتيد به زحمتي كه كشيديد ميارزه :D پول بخور نميري هست :ي

veniz2008
دوشنبه 04 دی 1391, 21:37 عصر
سلام. اول از همه یه تبریک باید به خریدار بگم نه بخاطر ارزونی قیمت نرم افزار خریداری شده بلکه بخاطر جرات و شهامتش در استفاده از یه نرم افزار مالی 70 تومنی ( البته نرم افزارهای شرکتی حسابداری هم ممکنه 70 تومن پیدا بشه ولی یادمون نره که اونا در مقیاس وسیع و در کل کشور به فروش میرسن و اصلا قابل قیاس با این نرم افزار نیستن).
بریم سراغ اصل مطلب!. پول تقریبا 10 تا پیتزاست :گریه:(البته به قیمت این خراب شده ای که من توش زندگی میکنم). بحث مالی یه بحث خیلی حساسه. تحلیل مسائل مالی واقعا زمان بر هستن . این نیست که ما چندتا select بزنیم و کار رو پیش ببریم. برنامه ای که 70 تومن فروخته بشه جای بحثی نداره. اینو بخاطر این میگم چون طوری که میشه فهمید اینه که وقت زیادی برای این برنامه نذاشتید وگرنه حاضر نمی شدید حاصل دسترنجتون رو 70 تومن بفروشید. فقط امیدوارم این یک شروع واسه شما باشه، اصلا به کم قانع نباش دوست من (البته بیشتر از حقت هم طلب نکن). یه جمله معروف هست که میگه :
"یا بزرگ باش یا بمیر".
موفق باشی عزیز.

programerinfonet
دوشنبه 04 دی 1391, 22:06 عصر
دوست عزیز دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه . دوستان گفتنیارو گفتن اما :
ببین مشتریت از شما چی خواسته . سعی کن اون چیزی رو که مشتری میخواد واسش ایجاد کنی چون شاید از دیدگاه منو تو ضعیف یا قوی باشه اما مشتری همینو میخواد
من خودم واسه یه شرکت یه برنامه نوشتم به نظر خودم که خیلی مذخرف بود اصلأ فکر نمی کردم که ازش استفاده کنن به همین خاطر قیمت رو هم با ترسو لرز گفتم 1.000.000
بعد یه مدت دیدم کل کارخونه داره رو نمودار و گزارشی که برنامه ی من میده می چرخه شاید باورت نشه اما اون برنامه رو اگه می گفتم یک هفته استفاده کن بعد بیا پولشو بده راحت میشد 5.000.000 فروخت
============================================
ولی برنامه ی شما اگه سفارشیه که تا 300.000 هم راه داره اما اگه عمومی میشه که بیشتر از 50.000 لوس میشه

mohsenakbari68
دوشنبه 04 دی 1391, 23:24 عصر
من یه برنامه انبارداری نوشتم لطفا قیمت بگید..(.فوری)...ممنون میشم
تنهایی نوشتم...20روز وقت برد..کار اولم بود ولی تمتم سعیمو کردم کم تجربگی نکنم
هنوز قسمت چاپ ننوشتم

امکانات:
ثبت مشتری وکالا
فروش کالا بصورت درگ دراپ
نمایش بدهکار بستانکاری
درصد تخفیف جداگانه برای هر کالا
پرداخت بصورت نقد ونسیه
ثبت چک پرداختی و دریافتی
اگر تاریخ چک برسد بطور اتوماتیک برنامه پیغام میدهد
پاس کردن چک
برگشت خوردن چک
پاس کردن چک برگشتی
تمامی چکها بعد از پاس شدن از موجودی صندوق کم یا واریز میکند که میتوان از صندوق کم یا اضاف نکرد
فقط مدیر قابلیت دیدن صندوق دارد
ویرایش فاکتور
کم کردن کالا از انبار پس از فروش
اضاف کردن کالا پس از مرجوعی(ویرایش یا حذف فاکتور)
صندوق روزانه وصندوق مرکزی
کلیه تراکنشات اعم از خرید و فروش وپاس کردن و پاس شدن چک و برداشت وواریز صندوق در صندوق ثبت میشود
قابلیت مشاهده هزینه ها واریزیهی دریافتیها و موجودی خالص هرروز
گزارش کامل و مختصر پرداخت و فروش
971929719397194

mohsen.shiraz20@yahoo.com

(mohsen.shiraz20@yahoo.com)

amirzandi
سه شنبه 05 دی 1391, 07:46 صبح
من باشم یک میلیون تومان بابت این پول میگیرم. بابا اینقدر کارتون رو ارزون نفروشین؟ این دوستمون برنامه حسابداری نوشته فروخته 70000 تومان ، این روزا با 70000 تومان تو چیکار می تونی بکنی؟ می شه بگی؟ این چه قیمتی که دادی! این پول ، پول یک شلوار نمی شه. نکنین این کارو بابا ، بازار و خراب نکنین.

محسن جان برنامت گرافیک خوبی داره ، به نظر User Friendly میاد ، زیر یک میلیون تومان نده به نظر من .

Alireza.imani
سه شنبه 05 دی 1391, 08:39 صبح
ایول به همتون...ممنونم که برام وقت گذاشتین...:گریه: فکر کنم با وجود این حرفا سرم کلاه رفته...حالا یک سوال دیگه هم دارم که جواب بدین خوبه:

**** در ضمن برنامه ی من تمام گزارشات رو چاپ می کنه و User Friendly هم هست ***

فقط یک کلام بگید که یک خریدار معمولی چقدر برای این برنامه می ده؟:قهقهه:

veniz2008
سه شنبه 05 دی 1391, 09:59 صبح
فکر کنم با وجود این حرفا سرم کلاه رفته...
برنامه ات در حد یه پروژه دانشجویی متوسط ( نه یه پروژه دانشجویی پیشرفته) هست. قیمت پروژه دانشجویی هم معمولا بین 50 تا 150 تومن هست. حالا ممکنه این برنامه رو بتونی تا 100 تومن هم بفروشی. برنامه ای رو که دوستمون در پست 7 عنوان کردن با برنامه خودت مقایسه کن. تفاوت رو میشه احساس کرد. البته این حرف به این مفهوم نیست که هر برنامه ای حتما باید گسترده باشه. شاید نیاز مشتری یک چیز ساده باشه ولی یه چیز جمع و جور و کم امکانلت رو نمیشه خیلی بالا قیمت داد.

در ضمن برنامه ی من تمام گزارشات رو چاپ می کنه و User Friendly هم هست ***
کاربر پسند بودن فقط به نمای زیبا نیست در غیر اینصورت باید گفت اون یه برنامه پوچ هست. اینکه منوها در چه قسمتی از فرم ها باشه و کاربر بتونه راحت به قسمت های مختلف دسترسی داشته باشه هم خیلی مهمه.

فقط یک کلام بگید که یک خریدار معمولی چقدر برای این برنامه می ده؟
شاید 150 شایدم 200.

mohsenakbari68
سه شنبه 05 دی 1391, 10:29 صبح
امیر جان مرسی از راهنماییت
سایت یا وبلاگی سراغ نداری که بتونم کارامو برا فروش اونجا بزارم یا سفارش از مشتری بگیرم؟؟؟
ممنون میشم کمک کنی
بازم ممنون

SEZAR.CO
سه شنبه 05 دی 1391, 11:11 صبح
به نظرم آقای Alireza.imani (http://barnamenevis.org/member.php?263549-Alireza.imani) هنوز این برنامه رو نفروختن و خواستند کاری کنند تا دوستان نظری در این باره بدهند
ولی واقعا اگه نفروختیش 150 بفروشی بد نیست 200 تومن عالیه
با تشکر

Alireza.imani
سه شنبه 05 دی 1391, 11:25 صبح
به نظرم آقای Alireza.imani (http://barnamenevis.org/member.php?263549-Alireza.imani) هنوز این برنامه رو نفروختن و خواستند کاری کنند تا دوستان نظری در این باره بدهند
ولی واقعا اگه نفروختیش 150 بفروشی بد نیست 200 تومن عالیه
با تشکر

من 14 ساله هستم :متعجب:.و این که واقعا این برنامه رو فروختم...دوستان چه راه هایی برای فروش برنامه ام سراغ دارید که به یکی دیگه بفروشمش؟

SEZAR.CO
سه شنبه 05 دی 1391, 11:46 صبح
من خودم با سی شارپ تا حالا هیچی نروختم و اکثرا نگه میدارم تا.......ولی با وی بی چند تارو به صورت سفارشی فروخم(برنامه کابخانه و.......)
اگه تو هم میخوای برنامه بفروشی بهتره سفارش بگیری

Alireza.imani
سه شنبه 05 دی 1391, 11:47 صبح
بحث تاپیک رو به انحراف نکشید خواهشا:تشویق:

amiinf
سه شنبه 05 دی 1391, 14:35 عصر
سلام
چطور میتونم یک سفارش بگیرم؟
مثلا برای یک کتابخانه خودم باید پیشنهاد بدم؟

amiinf
سه شنبه 05 دی 1391, 20:37 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

Mahmoud Zaad
سه شنبه 05 دی 1391, 20:56 عصر
من 14 ساله هستم :متعجب:.و این که واقعا این برنامه رو فروختم...دوستان چه راه هایی برای فروش برنامه ام سراغ دارید که به یکی دیگه بفروشمش؟
به نظر من با توجه به سن شما، عالیه. شما خیلی فرصت دارید که برنامه خوبی بنویسید و برنامه نویس خوبی باشید. در کل برای پول درآوردن عجله نکنید واقعاً اگه برنامه خوبی بنویسید مشتریش هم پیدا میشه. سعی کنید تا جایی که می تونید از برنامه های موجود ایده بگیرید(نه کپی برداری) و برنامه رو گسترش بدید. می تونید توی سایتهای تبلیغاتی که تبلیغات مجانی هم قبول می کنند تبلیغ کنید. ولی همونطور که دوستان فرمودن برنامه باید کاربرپسند و نو باشه. باز میگم برای شروع و سن شما خیلی خوبه.

Alireza.imani
سه شنبه 05 دی 1391, 21:24 عصر
اینم برنامه من کامل 8 ماه طول کشیده بدون استفاده از هیچ کامپوننت خارجی این عکس فاکتور فروش
97213

بحث رو به انحراف نکشید این جا یک تاپیک درمورد یک برنامه است نه اینکه هر کسی بیاد و برنامه اش رو بگذاره.:عصبانی:

alias136790
سه شنبه 05 دی 1391, 21:49 عصر
یه برنامه انبارداری توی 20 روز ،شاهکار کردی بابا. من یه قسمت از فرم رو یه روز طول میکشه.
من فکر میکنم در سطح عمومی نشه این برنامه ها رو فروخت، چون ازت Demo برنامه رو میخوان.
من یه برنامه حسابداری سوپرمارکت نوشتم چهار ماه طول کشید، ولی خوب امکانات زیادی نداره در حد متوسط و فقط گرافیکش خوبه. معلوم هم نیست فروش بره یا نه.
و اینجوری شد که به این نتیجه رسیدم حتما باید تیمی کار کرد.

amirzandi
چهارشنبه 06 دی 1391, 10:25 صبح
تاپیک موضوعش سوال اون بنده خدا بود رسید به تبلیغ و عکس از برنامه دوستمون حسینی ، کم کم فکر کنم دوستان عکس های ماشین برای فروش بزارن.... ها ها ها ها

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 06 دی 1391, 11:18 صبح
اینم یه عکس دیگه 97216
خدا وکیلی اینم خیلی قشنگ نیست.

veniz2008
چهارشنبه 06 دی 1391, 11:33 صبح
دوست عزیز hosaini (http://barnamenevis.org/member.php?37294-hosaini) همونطور که maysamfthi هم گفتن خداییش نمای نرم افزارت چنگی به دل نمیزنه. یکی از لحاظ رنگ بندی و یکی هم اینکه کلا فرم های شما به نظر من زیادی شلوغ هستن. باور کنید من برنامه نویس سرم درد میگیره چه برسه به کاربری که یکی از مهمترین بخش های برنامش کاربر پسند بودن باید باشه. توصیه میشه چندتا نرم افزار که نمونش هم در همین سایت خیلی زیاده مشاهده کنید تا بتونید ایده بگیرید.
راستی شما واقعا 14 سال دارید؟؟؟ :متعجب:. این عکسی که شما گذاشتید سنتون رو هم سن من نشون میده!!! . :چشمک:
موفق باشی دوست عزیز.

arman_Delta2002
چهارشنبه 06 دی 1391, 12:09 عصر
من فکر میکردم نرم افزار من شلوغه نگو دوستان کم لطفی نکردنو حسابی شلوغ کاری کردن :قهقهه:
اینم از فاکتور فروش من
چیزی نیست فقط 10 تا تیبل و 5000 خط کد نویسی همین یک فرمم:بامزه:
97272

mohsenakbari68
چهارشنبه 06 دی 1391, 15:56 عصر
لطف داری aliasجون